KaroInTheKitchen

Szamotam się w kuchni już od 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach.
KaroInTheKitchen
Moje tablice obserwuje 286 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Wrocław
Kiedy Twoja dieta jest poważnie zagrożona? Kiedy ulubionym deserem Twojego kochanego samca są gofry! Lekkie i chrupiące – takie które zawsze wychodzą, a ich jedzenie kojarzy się górą bitej śmietany, lepkimi od sosu palcami i z najsłodszą dziecięcą beztroską. Dlaczego gofry nie zawsze wychodzą takie jak powinny – nie są ani lekkie, ani chrupiące? Jak piec i podawać gofry? Wszystko w dzisiejszym poście, zapraszam do lektury! Ciasto jabłkowe z blendera – bez cukru, tłuszczu i mąki. 
Przepis po kliknięciu w zdjęcie :) Kawowa owsianka latte – czysta rozpusta na śniadanie! Przepis po kliknięciu w zdjęcie :) Ramen w 3 minuty – OYAKATA Kurczak po japońsku Smoothie z burakiem – Love Pink!

Smoothie to chyba najszybsza, najwygodniejsza i najprzyjemniejsza forma uzupełnienia dziennej porcji warzyw i owoców. Przy ogromnej różnorodności składników  smoothies nie pozwalają się sobą znudzić. Dla lubiących słodycze idealne będą te bardziej słodkie od użytych owoców (świetne szczególnie dla dzieci, które kręcą nosem na widok jakiejkolwiek zieleniny!) Dla wytrawnego podniebienia – smoothies z przewagą warzyw i mocnych smaków.
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY