Khan

Khan
Moje tablice obserwuje 38 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Zabrze
*** *** Maska Kallos Keratynowa
Czyli jeden z najczęściej i najlepiej ocenianych produktów w sferze blogów włosowych. Po ostatnich przebojach z moimi włosami (dwa rozjaśniania, farbowanie na szaro, ochładzanie szamponem fioletowym)choć ogólna kondycja włosów była całkiem dobra to należało im się dodatkowe wsparcie. Do poprzedniej pielęgnacji dołożyłam więc tę maskę. Łatwo znaleźć na jej temat wiele opinii ponieważ jak i inne wersje jest bardzo popularna. 

Mega opakowanie 1 litr kosztuje w stosunku do wielkości grosze bo ok. 12 zł,można ją znaleźć w Hebe. Zapach może nie wszystkim odpowiadać, przypomina lekko męskie perfumy, mi pasuje bo lubię męskie zapachy. Konsystencja kremowa i na tyle gęsta by łatwo nabierać i nakładać,po nałożeniu nie spływa więc można nosić na głowie i robić inne rzeczy,łatwo się zmywa. 

Maska jest bogata w proteiny- mleczne oraz keratynę, więc dla włosów nie lubiących protein może nie być odpowiednia. Lepiej tez nie używać zbyt często jeśli włosy nie są naprawdę zniszczone bo łatwo zrobić to poprzez przeproteinowanie. Jeśli ma się świra na punkcie pielęgnacji bez silikonów to tu się ich trochę znajdzie, ale osobiście uważam (doszłam do tego po latach włosomaniactwa) że trochę silikonów nie szkodzi a wręcz pomaga. 

Maska świetnie wygładza włosy, niweluje suchość, nadaje elastyczność i miękkość, ujarzmia końcówki. Po dłuższym używaniu włosy są widocznie zdrowsze, nie obciążone. Z tego co czytałam daje dobre efekty na włosach naprawdę zniszczonych do których właśnie jest dedykowana (szczególnie tych po zabiegach chemicznych). Kotlety z ziemniaków i pieczarek, przepis po kliknięciu w zdjęcie. Najprostszy domowy puder matujący, który przy okazji działa antybakteryjnie:) 

Skrobia kukurydziana (może być też ziemniaczana) + cynamon (antybakteryjny).

 Najprostsze rozwiązania są najlepsze:)

1

35

Khan
Khan polubiła: *,*

4

60

Khan
Khan przypięła: ***

0

5

Khan
Khan zaczęła obserwować tablicę: Sportowo
Khan
Khan przypięła: ***

8

72