Kingaa23

Kingaa23
Moje tablice obserwuje 12 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Czy ktoś wie co to za kwiatek? Wie ktoś jaka to roślina?
ChceJuzSwieta
Winter!! Obserwuj

Zszywek: 729 · Obserwują go: 1788

Ostatnio dodane:

63 dni do świąt! ❄️ Dziękujemy za kulturę w poprzednim poście 64 dni do świąt! ❄️  Kochani wiemy, że może nie powinniśmy poruszać tutaj takiego tematu ale, czujemy że musimy. Żyjemy w kraju przepełnionym nietolerancją, a nas zawsze zastanawiało, kogo to obchodzi kto kogo kocha. Mamy na myśli osoby homoseksualne. Jeśli osoby o innej orientacji seksualnej się kochają, to dlaczego dla ludzi jest to taki problem? Czy oni robią komuś krzywdę? Czy to właśnie nie chodzi miłość? Szanujmy się, szanujmy każdego człowieka. Jesteśmy ludźmi  bądźmy dobrzy i uprzejmi a dobro do nas wróci z podwojoną siłą. Dziękujemy za przeczytanie! 65 dni do świąt! Marzeniem jest taki domek 66 dni do świąt! Ahhh, marzy nam się taki wypoczynek i ucieczka na chwilę... Może kiedyś!
JJ_
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 321 · Obserwują ją: 335

Ostatnio dodane:

Drodzy mężczyźni Coś dla małych i dużych dziewczynek też się u mnie znajdzie. Nie jest to mój ulubiony kolor, ale plecaczek wyszedł mi piękny i bardzo uroczy @Dziergamotki Lubicie białe stylizacje lub białe dodatki w swoich stylizacjach?
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 5896 · Obserwują ją: 2909883

Ostatnio dodane:

Jak zmienić puste miejsce pod schodami w funkcjonalnąprzestrzeń? Kampania wizerunkowa z udziałem znanych twarzy – AW 2021/2022 Lavard Jak dobrać rozmiar bransoletki? 1 % podatku może pomóc niepełnosprawnym dzieciom