Kingunia4563

Kingunia4563
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Brak jeszcze zszywek.
Kingunia4563
Kingunia4563 skomentowała: ...

1

16

Aktualnie jestem na etapie urządzania nowowybudowanego domu oraz równiez postawiłam na taka bezpieczną monochromatyczną bazę. Stawiam na bile, szarosć oraz dodatek drewna. Nie chcę przesadzać na początku z kolorystyką. Tak aby potem móc dodawać poszczególne kolory bez uczucia balaganu. Jesli chodzi o nowoczesne dekoracje do mieszkania, nieźle wyglądają na ścianach mapy https://www.galeriaplakatu.com/mapy-azji Które wygladają ciekawie zarówno w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach.
Kingunia4563
Kingunia4563 skomentowała: ...

4

53

Aktualnie jestem na etapie planowania swojej nowej kuchni oraz coraz powazniej biorę pod uwagę zrezygnowanie z białego koloru, który planowałam zrobić wcześniej na rzecz szarośći albo ciepłego beżu, jak tutaj. Pięknie prezentuje się to w połączeniu z blatem z prawdziwego drewna i czarnymi dodatkami. Czy ktoś tak poza tym użytkuje drewniany blat? Jak z utrzymaniem w dobrym stanie? Czy nie rysuje się? W kuchni tej idealnie moim zdaniem pasowałaby taka mała szklarnia: https://www.dutchhouse.pl/akcesoria/dekoracje-do-domu/mini-szklarnia Brakuje mi tutaj zieleni.
Kingunia4563
Kingunia4563 skomentowała: Xxx

2

10

Fajna stylówka. Mam podobny płaszczyk, tylko w kolorze granatowym oraz przyznam, że była to jedna z najlepszych decyzji zakupowych jakie w ostatnim czasie podjęłam bo jest niesamowicie wprost praktyczny oraz pasuje do wielu ubrań. No i zamówiłam sobie bardzo podobne trampki, jeśli ktos byłby zainteresowany to obecnie są niezłe promocje na stronie Deezee: https://deezee.pl/buty-sportowe Gdzie też trampki kupowałam. Białe trampki noszę od prawie 10 lat i zwykle co 2-3 lata kupuję sobie nową parę. W sumie są to najczęśćiej wybierane przeze mnie buty.
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY