Kociara100

Rude, wredne, kochane :)
Kociara100
Moje tablice obserwuje 979 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Pruszków
Całe mieszkanie po kliknięciu na zdjęcie! Teraz jestem prawdziwą Kociarą :D black Mini Ognisko na jesienny wi... ....
DomowePielesze
Białystok Obserwuj

Zszywek: 1531 · Obserwują ją: 3574

Ostatnio dodane:

Biała pościel z falbaną marki Nasze Domowe Pielesze -->> sprawdź naszą nową kolekcję pościeli NASZE DOMOWE PIELESZE Biała pościel z falbaną marki Nasze Domowe Pielesze -->> sprawdź naszą nową kolekcję pościeli NASZE DOMOWE PIELESZE Biała pościel z falbaną marki Nasze Domowe Pielesze -->> sprawdź naszą nową kolekcję pościeli NASZE DOMOWE PIELESZE Biała pościel z falbaną marki Nasze Domowe Pielesze -->> sprawdź naszą nową kolekcję pościeli NASZE DOMOWE PIELESZE
mintyinspirations
Nałęczów Obserwuj

Zszywek: 67 · Obserwują ją: 150

Ostatnio dodane:

Całe mieszkanie po kliknięciu na zdjęcie! Całe mieszkanie po kliknięciu na zdjęcie! Całe mieszkanie po kliknięciu na zdjęcie! Całe mieszkanie na blogu!
majaolaz
Polska, Włochy,... Obserwuj

Zszywek: 110 · Obserwują ją: 286

Ostatnio dodane:

To jest bardzo rzadki kamień pochodzący z Nepalu. Byłam 7 kwietnia na odwiertach w Himalajach, przez co naruszyłam strukturę niepodległego państwa komunistycznego chwała im po wieczne czasy, Kim Dzong Il rządzi; oraz strukturę litosfery.
Krótka historia:
Kamień pochodzi z epoki kamienia łupanego i pojawił się nagle, powstał niczym Radosław z popiołu, jak Afrodyta z piany, był nagłym i niespodziewanym wydarzeniem, jak upadek Sowietów pod Grunwaldem. Nikt się tego nie spodziewał. Tym bardziej sam kamień który nie wiadomo skąd się wziął. 
Zdjęcie jest symboliczne, prezentuje ten właśnie kamień. Jest to nawiązanie do jak najbardziej aktualnego problemu - uciśnionych pod władzami komunistycznych Chin Chińczykami biednymi. Zerwane więzy to zrywające się więzy a niezerwane więzy to jeszcze niezerwane więzy.  Vice versal [*] E120 zawarty w Twojej szmince nie jest odpowiednim produktem dla wegan i wegetarian gdyż zrobiony jest z robaków. Wszyscy wiecie, że dobre uczynki należy uczyniać, bo dobro, podobnie jak zgubione na diecie kilogramy, szybko wraca i do tego z nawiązką. i co tu zrobić?
gabi777
Brazylia ;3 Obserwuj

Zszywek: 9677 · Obserwują ją: 25048

Ostatnio dodane:

Piękna ^_^ Zapraszam na Cytadelę (*_*) Cytadela >.< Uwielbiam róże *.*
Darkness29
gdzies tam... Obserwuj

Zszywek: 416 · Obserwują ją: 837

Ostatnio dodane:

życie Prawda:)) haha Amen
Ambasada_Urody
Śląsk Obserwuj

Zszywek: 161 · Obserwują ją: 338

Ostatnio dodane:

Mój nowy nabytek. tym razem ze sklepy SheIn :) :)Link w komentarzu :) Poszukuję aktualnie fajnych obdarciuchów ;) Sklep i cena po kliknięciu w zdjęcie :) Sklep i cena po kliknięciu w zdjęcie :) Sklep i cena po kliknięciu w zdjęcie :)
ECO_MNANUFAKTURA
Polska Obserwuj

Zszywek: 1221 · Obserwują ją: 8678

Ostatnio dodane:

... Świetny biały komin z motywem wąsów. Podoba się Wam? Czarny komin z motywem wąsów. Dla kochającyh zabawę modą :) Miękki i ciepły komin z motywem wąsów - odcienie szraości idealne na zimę.