Macrocosme

Zszywka to dla mnie portal dietowo-fitnessowych inspiracji, czasem jedzenie słodkości zastępuję oglądaniem ich :)
Macrocosme
Moje tablice obserwuje 163 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 ...
Potrzebuję Waszej opinii :) Widać jakąś pracę, zarys mięśni, nawet taki leciutki? 
Pracuję nad sobą już od dłuższego czasu, tkanka tłuszczowa spadła a chciałabym wyrobić 6pack. Wiem, że długa droga przede mną, ale można powiedzieć, że jako tako widać początek? Z taką "formą" zaczynam 2015 rok :D Jeszcze tylko dzisiaj lekki cheat day, bo Sylwester, a potem jadę pełną parą. Zaczęłam 20 października, życzcie mi wspaniałej kulturystycznej formy w przyszłym roku! :)
Ja Wam życzę aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia, pamiętajcie też aby ZAWSZE być sobą, bo to jest kluczem szczęścia! Szczęśliwego Nowego Roku, niech on będzie walką i zwycięstwem! Kasza jaglana i szaszłyki z łososiem i ananasem w czosnkowo-cebulowej glazurce. Przepis od Ewy Chodakowskiej. Co myślicie? :D Po trzech dniach świątecznej rozpusty wróciłam na dobre tory zdrowego odżywiania i jakoś mi się nie tęskni za dogadzaniem sobie pierogami i ciastami :D 
Dziś pożyczyłam od przyjaciółki książkę Ewy Chodakowskiej i jak wstęp mnie w ogóle nie zaciekawił (o zdrowych tłuszczach, IG itd. wiem już wszystko) to przepisy ma dość ciekawe :) 
A Wy korzystacie z jej przepisów?
Na zdjęciu kasza jaglana z kurczakiem, warzywami i orzechami nerkowca - palce lizać! :) A to moja obiadowa, bardzo zdrowa propozycja :)
150 gram wędzonego łososia z koprem, dziesięć brukselek i 250 gram pomidorków koktajlowych. Pyszne! :D