Magda474

Magda474
Moje tablice obserwuje 18 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
łazienka łazienka na poddaszu vvv ... ...
ChceJuzSwieta
Winter!! Obserwuj

Zszywek: 691 · Obserwują go: 1634

Ostatnio dodane:

No i jest kochani, nasz wymarzony 24 grudnia. Wigilia! Tak jak pisaliśmy u nas będzie to smutna wigilia i święta. Chcemy się z wami podzielić bólem który nas spotkał wczoraj wieczorem. Nasz brat odszedł z tego świata. Jednak wierzymy i mamy nadzieję, że tam na górze będzie mu lepiej. Ciężko nam jest teraz życzyć wesołych świąt. Mamy nadzieję że u was święta będą wesołe. Dziękujemy za ten rok kochani i za nasze coroczne odliczanie! Mamy nadzieję że widzimy się w przyszłym roku. Dziękujemy za wasze komentarze, były przepiękne i mieliśmy okazję lepiej się poznać. Dziękujemy za wszystko jeszcze raz! I widzimy się 15 września!!! #chcejuzswieta #bożenarodzenie #święta Już jutro Wigilia... Niesamowite jak ten czas leci i prawieże zleciał. U nas w tym roku będzie bardzo, bardzo smutna wigilia oraz Święta Bożego Narodzenia. Dalej wierzymy, że będzie dobrze choć nadzieja już trochę podupada. Trzymajcie za nas kciuki! Spędźcie ten czas z rodziną, bo nie wiadomo czy to nie są wasze ostatnie wspólne święta. Życzymy udanego, spokojnego (lub też nie) dnia, aby wszystko szło po waszej myśli!!! Kochani święta już pojutrze! Coraz szybciej to pędzi a my nie mamy jeszcze wszystkiego zrobione! A wy? Już wszystko dopięte na ostatni guzik? #chcejuzswieta #bożenarodzenie #święta 3 dni do świąt! U nas cały dom pachnie bigosem i świątecznymi potrawami, cudownie. Jakie macie życzenie które chcielibyście aby się spełniło? #chcejuzswieta #bożenarodzenie #święta
evialayn
Wszystko w swoim... Obserwuj

Zszywek: 19 · Obserwują ją: 254

Ostatnio dodane:

me :) Już prawie 9 miesięcy za mną:) Możesz wszystko, jeśli tylko chcesz :) Zapraszam do poprzednich postów Day 135 :) Zapraszam do poprzednich postów, po dawkę motywacji! Day 101! Trzymamy pięknie wagę, cudownie ujędrniamy ciało :)
bymissnobody
Kraków Obserwuj

Zszywek: 297 · Obserwują ją: 182

Ostatnio dodane:

"Zawsze mam gdzieś schowane grosiki na masło orzechowe. W sklepach są żelki Haribo i paluszki oblane gorzką czekoladą. A moje ciało nadal nie wygląda jak połączenie pasztetu z chałwą waniliową."
W to letnie, lipcowe południe zapraszam do czytania! :) Masz w sobie wiele uczuć. Nigdy ich nie unikaj. Mów o nich, często i głośno. Pozwalaj sobie na smutek, tak samo jak pozwalasz sobie na radość. To nic złego mieć czasami gorszy dzień. Człowiek odczuwający całą gamę emocji to człowiek najszczęśliwszy! :)
denisa-m.blogspot.com Z takim mottem zaczynamy weekend :)
Miłego, słonecznego i aktywnego dnia wszystkim!! :)

denisa-m.blogspot.com Najpiękniejsza kobieta to ta najszczęśliwsza. A uśmiech spala najwięcej kalorii. Wierze w to całą sobą, Wy też uwierzcie. Miłego dnia! :)

denisa-m.blogspot.com
pokreslonewglowie
. Obserwuj

Zszywek: 281 · Obserwują ją: 321

Ostatnio dodane:

suchar, ale jaki prawdziwy wspomnienie sobotniej nocy niedzielna pokuta ale o so chozi?
didaska
Hogsmeade Obserwuj

Zszywek: 1527 · Obserwują ją: 9250

Ostatnio dodane:

Study
instagram : @gonna.be.med .... Histologia study
Wercia01
Kraków Obserwuj

Zszywek: 652 · Obserwują ją: 4711

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
Trzymamtoster
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 2056 · Obserwują ją: 48071

Ostatnio dodane:

:D fajne świetne :D wielkanocne wypieki i ozdobny ;3 królik ! :D