Maika001

Chciałabym Was serdecznie powitać na moim blogu, na którym od dziś będę zamieszczała przepisy (nie tylko moje), które doprowadzą Was do kulinarnego orgazmu.
Maika001
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Kuchnia
Sprzedam suknię ślubną marki Agnes kupioną w Salonie Mody Ślubnej Pani Młoda w Kościerzynie. Kolor biały. Suknia w rozmiarze 36 ale ze względu na gorset i wiązanie myślę, że rozmiar 38 też będzie pasował. na wzrost 164 cm + około 8 cm wysokość obcasa. ednym z ulubionych dań u mnie w domu jest właśnie makaron carbonara. Dowodzi tego fakt, że nawet moją koleżankę, która jest fit oczarowało to danie (pomimo tego, że nie jest zdrowe). Przepis po kliknięciu w zdjęcie. Podsumowując, bardzo dobrze grali ale pod koniec zaczęli robić coraz dłuższe przerwy i to było bardzo słabe. Tak jak po weselu moich znajomych, którzy mieli extra dj wszyscy młodzi potem zamawiali go na swoje wesele, tak nasz zespół spodobała się starszym gościom....
Nie mogę powiedzieć, że nie podobało mi się jak grali i śpiewali, podobało się. Ale mam  lekki niedosyt. A jak Wasze wrażenia po wyborze zespół/dj? Lista osób z mojej strony była dość krótka i na szczęście moja mama nie narzucała mi kogo mam zaprosić. Z kolei ze strony mojego K. goście byli z góry ustaleni... Okej nie mam z tym problemu jeśli chodzi o rodzinę, ale jakim prawem zapraszają przyjaciół których mój obecny Mąż nawet nie pamięta? Trzeba było się zastanowić jak zaproszenia mają wyglądać, skąd je wziąć, za ile, co napisać itp. Mnóstwo różnych zaproszeń i jedne te idealne.