MargoSeila03

Zapewne każdy oczekuje rewelacji a ja, wbrew pozorom, jestem zwykłą osobą, która lubi pisać. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam wymyślać jakieś niestworzone historie i wymyśliłam historię Patrycji, której przytrafiają się przeróżne „dziwne” rzeczy.
MargoSeila03
Moje tablice obserwuje 541 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Poznań
Co lubi zodiak?
BARAN
Nie kupuj mu przypadkiem żadnych kapci czy też chusteczek do nosa. Z tego z pewnością się nie ucieszy. Jeśli Twój Baran jest kolekcjonerem, to postaraj się kupić mu jakiś drobiazg do jego zbioru. Ucieszy się również z płyty z dobrą muzyką, bo lubi muzykę. Będzie zadowolony także z perfum czy wody toaletowej. Można mu też podarować amulet ochronny, ponieważ do ryzykant.

BYK
Osoba spod tego znaku oczekuje kosztownych prezentów. Jeśli podarujesz mu prezent z niższej półki, będzie nieszczęśliwy. Kupując rękawiczki – pamiętaj – muszą być z prawdziwej skóry, alkohol – wyłącznie markowy. Najbardziej jednak ucieszy się z ładnej biżuterii.

Więcej znajdziecie na mojej stronie: margoseilapl Dlaczego warto wybrać dla najbliższych magiczne prezenty? Czy prezenty mogą być magiczne?
Czy wiecie, że każdy przedmiot ma duszę, która może być piękna albo mroczna? Zapewne nie wszyscy o tym wiedzą, ale tak jest.  Każdy przedmiot otoczony jest aurą: dobrą lub złą. Może nas uszczęśliwić albo przynieść nam pecha. Na tym właśnie polega magia przedmiotów.

Wkrótce Mikołajki i większość będzie kupować dla bliskich jakieś magiczne prezenty. Każdy będzie szukał czegoś wyjątkowego, gdyż będzie chciał, aby jego prezent był jedyny w swoim rodzaju, a jednocześnie sprawił przyjemność obdarowanej osobie. Warto pamiętać, aby nie dawać w prezencie bliskiej osobie przedmiotów, które same w sobie są ostre bądź posiadają ostrza.

Więcej: margoseilapl Kod osobowy – charakterystyka
TRÓJKA

To uwodzicielska i bardzo kochliwa osoba. Posiada niespożyte pokłady energii życiowej, przez co potrafi działać szybko i zdecydowanie. Decyzje Trójki są zazwyczaj wyrachowane, nastawione na osiąganie osobistych korzyści. To osoba wybuchowa, zwłaszcza jeśli coś ją zdenerwuje to krzyczy, nie czekając nawet na wyjaśnienia. Ta nadmierna gwałtowność Trójki może przerodzić się czasami także w brutalność. To z pewnością elokwentna idealistka pozbawiona umiejętności przegrywania. Nie potrafi trzymać języka za zębami, często mówi ludziom prosto w oczy, co ją „boli”, a to przysparza jej wielu wrogów. Jednak to dobry organizator, który lubi dużo pracować, a najodpowiedniejszym dla Trójki zawodem jest dziennikarz.

Pozostałe numery znajdziesz na mojej stronie: margoseilapl Czy znasz swój urodzeniowy kod osobowy?
Myślę, że nie wszyscy jesteśmy świadomi tego, że każdy z nas, oprócz liczby urodzenia, posiada także swój urodzeniowy kod osobowy.

Kod osobowy został nam nadany przez Matkę Naturę i składa się, podobnie jak w numerologii, z dziewięciu cyfr od 1 do 9. Jakim numerem jesteśmy zależy przede wszystkim od naszego roku urodzenia.
Chcesz dowiedzieć się jaki jest Twój kod? Zajrzyj na moją stronę: margoseilapl Czy powinniśmy bać się Halloween?
Samhain znane jest też pod nazwą Halloween, obchodzone jest 31 października. Wiadomo, że to święto zmarłych jednocześnie zaznaczające nadejście zimy. Jest to święto, kiedy wspominamy tych, którzy odeszli i czcimy ich w szczególny sposób. W noc z 31 października na 1 listopada zaciera się granica pomiędzy światem żywych i umarłych. Niektórzy także uważają, że jest to bardzo korzystny czas na uprawianie magii i wróżb.

Jeśli chcesz poznać wróżby właśnie na tę noc to zapraszam na nowy post: margoseilapl
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY