MargoSeila03

Zapewne każdy oczekuje rewelacji a ja, wbrew pozorom, jestem zwykłą osobą, która lubi pisać. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam wymyślać jakieś niestworzone historie i wymyśliłam historię Patrycji, której przytrafiają się przeróżne „dziwne” rzeczy.
MargoSeila03
Moje tablice obserwuje 550 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Poznań
Lubię kolorowo się ubierać, jednak mam swój ulubiony kolor, który dosyć trafnie określa moje wnętrze. A Ty wiesz, jaki jest Twój ulubiony kolor? Jeśli tak, to zajrzyj na moją stronę: margoseilapl i sprawdź, czy zgadza się ten opis z Twoim wnętrzem. Zapraszam do wspólnej zabawy. Czy ktoś z Was słyszał o przesądzie, że schodzenie schodami w dół przynosi pecha?
Ja nie, ale nie dawało mi to spokoju, więc postanowiłam się dowiedzieć, ile w tym przesądzie jest prawdy?
Zdziwilibyście się, ale po głębszej analizie okazało się, że ten przesąd jest pozytywny.
Myślę, że nie warto wierzyć w każdy przesąd, bo zwariujemy.
Nauczmy się wyciągać wnioski z przesądów i nie ulegajmy im.
Więcej dowiecie się zaglądając na mój blog: margoseilapl Prezenty - nie zawsze trafione

Otóż to, często biegamy, szukamy czegoś wyjątkowego, a obdarowana osoba jest niezadowolona. Może więc lepiej coś zwykłego a przynoszącego szczęście. Warto powiedzieć obdarowanej osobie, że kupiłam jej coś na szczęście, na miłość bądź jeszcze inna intencja.

Kupują drobiazg z pewnością jednego możemy być pewni: odrobina magii jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie – pomogła. Po co chodzić do psychiatry i łykać drogie tabletki na to, że jest się w dołku. Wystarczy zmienić coś w swoim życiu, może to być nawet sprawienie sobie prezentu na szczęście, aby zmienić tok myślenia i przyciągnąć do siebie pozytywną energię. Czy wierzycie w magię prezentów?
Ja tak.
Nie tak dawno dostałam od "znajomej" kolczyki. Bardzo mi się podobały. Nosiłam je codziennie i byłam szczęśliwa.
Jednak już po tygodniu zauważyłam, że coś jest nie tak. Wszystko zaczęło mi lecieć z rąk, a sprawa, która nie mogła być przegrana, oczywiście przegrałam ją. Z początku nie skojarzyłam tego z prezentem. Dopiero po jakimś czasie niechcący jeden z kolczyków zaplątał mi się w szalik i go zgubiłam. Zdjęłam więc drugi i wrzuciłam na dno szuflady. Nie uwierzycie, ale wszystko wróciło do normy, nawet przegrana sprawa - okazało się, że zaszła pomyłka. Kiedy powiązałam to z kolczykami, pozbyłam się też tego drugiego. Znów w moim życiu zaczęło się wszystko układać. Dlatego ja wierzę w te magiczne bibeloty i się nimi otaczam. Dlatego zapraszam do poznania magicznych przedmiotów, które można kupić sobie i na prezent dla bliskich nam osób: margoseilapl Co mówią gwiazdy o psach urodzonych pod danym znakiem zodiaku.

Kupując psa nie zawsze mamy świadomość tego, że on także ma określone cechy charakteru. Warto więc wiedzieć, kiedy pies, którego chcemy kupić, przyszedł na świat. Bo później okazuje się, że kupiliśmy psa, który powinien być zły i bronić domu, a on na widok wroga merda ogonem i wesoło szczeka. Może też zdarzyć się sytuacja odwrotna, kupujemy dla dzieci łagodnego psa, a on pokazuje kły i gryzie. Dzieje się tak dlatego, że nasi ulubieńcy, podobnie jak i my, ulegają wpływom planet. Właśnie dlatego warto się dowiedzieć, pod jakim znakiem zodiaku przyszedł na świat Wasz pies, aby po jakimś czasie nie dziwić się jego zachowaniu i go nie oddawać do schroniska.

PIES – BARAN
To typowy przywódca. Gdy idziesz z nim na spacer, nie licz, że będzie szedł grzecznie przy nodze. Ten pies zawsze biegnie przodem i nie zawaha się ugryźć każdego, kto według niego zagraża Twojemu bezpieczeństwu. Dla niego to Ty jesteś stadem, o które on musi dbać i zarządzać. Pamiętaj! To on Ciebie wyprowadza na spacer, nie Ty jego i bardzo się denerwuje, gdy jesteś niegrzeczny lub go karcisz za złe zachowanie. Jest idealnym pupilem dla samotnych kobiet i nieco tchórzliwych mężczyzn.

Więcej znajdziesz na mojej stronie: margoseilapl
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY