MargoSeila03

Zapewne każdy oczekuje rewelacji a ja, wbrew pozorom, jestem zwykłą osobą, która lubi pisać. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam wymyślać jakieś niestworzone historie i wymyśliłam historię Patrycji, której przytrafiają się przeróżne „dziwne” rzeczy.
MargoSeila03
Moje tablice obserwuje 550 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Poznań
Żyjemy w świecie, który jest coraz bardziej zanieczyszczony. Do tego dochodzi nerwowe życie, brak stabilizacji i nasz organizm zaczyna chorować. Jest to w pewnym sensie reakcja obronna organizmu na to, co się dzieje wewnątrz nas. Niestety, zamiast wsłuchać się w potrzeby naszego ciała, biegniemy do lekarza i łykamy kolejne tabletki. Dobrze byłoby, aby nam pomogły, ale gdzie tam – to tylko chwilowe zażegnanie problemu. 
Znowu opowiem Wam krótką historyjkę celem zobrazowania problemu.
Siedzisz sobie wygodnie w domu i popijasz ciepłą herbatkę. Nagle słyszysz pukanie do drzwi. Nie otwierasz, bo Ci się nie chce wstać. Po chwili pukanie się powtarza. Trwa to jakiś czas. Jednak Ty nie idziesz i nie patrzysz, bo uważasz, że należy Ci się odpoczynek. Rano wstajesz, wsiadasz do samochodu, chcesz jechać do pracy, auto nie odpala. Okazuje się, że zapomniałeś wyłączyć świateł i akumulator się rozładował. Twój sąsiad, który Cię lubi, chciał Ci o tym powiedzieć, ale Ty nie otworzyłeś mu drzwi. 
Podobnie wygląda z naszą nadświadomością. Ona też Cię lubi i chce przekazać Ci informacje o Twoim organizmie, ale Ty tego nie słyszysz, wolisz połknąć tabletkę, niż zapobiec chorobie.
Może warto zatrzymać się i zadbać o swój organizm a tym samym i zdrowie. Pamiętajcie – Nas nie będzie a praca i tak będzie.
Więcej przeczytasz na moim blogu. Zapraszam: margoseilapl Macie w domu stare książki? Książki, gdzie kartki są pofałdowane, przebarwione i pachną dawnymi czasami?
Możliwe, że zaatakował je grzyb. 
Koniecznie zajrzyj na mój blog i przeczytaj tekst, bo kolejną ofiarą możesz być Ty i Twoja rodzina.

To także ważne informacje dla osób pracujących w bibliotece lub antykwariacie.

Zapraszam: margoseilapl Kto z Was był w Łodzi na See Bloggers?
Było całkiem fajnie, można było poznać wiele ciekawych osób.
Zapraszam na krótką relację: margoseilapl Ascendent jest równie ważny, jak znak zodiaku. Określa nasze „ja”, pokazuje, w jaki sposób odbiera nas otoczenie. Jest więc tym, co najbardziej widoczne, pokazuje sposób, w jaki zachowujemy się wobec innych, w szczególności podczas zawierania znajomości, przy pierwszych kontaktach. Nazywany również maską, którą zakładamy na potrzeby nieokazywania od razu swojego wnętrza, a nawet w późniejszym czasie, kiedy nie chcemy koniecznie pokazywać swojego wewnętrznego, prawdziwego „ja”.

Zapraszam do poznania swojego ascendentu: margoseilapl Nie wiem jak Wy, ale ja cieszę się, że jest lato i zaraz będą też i wakacje. Wreszcie trochę człowiek odpocznie sobie ;) 
Oczywiście, nie będzie to taki leniwy odpoczynek, bo ja tak nie potrafię... Wiem, że to nie jest dobre... Trudno, kiedyś może się mi to uda :)
Zastanawiałam się też o czym można jeszcze pisać... Myślałam, że już wszystkie tematy wyczerpałam, ale jakiś tydzień temu bardzo miła dziewczyna zapytała mi się o ascendenty. Po krótkim namyśle doszłam do wniosku, że to ciekawy temat.
No i zabrałam się za te ascendenty.
Wiecie, że nasz sukces uzależniony jest od ascendentu? 
Powiem Wam, że nawet bardzo.
Jeśli chcecie się dowiedzieć trochę więcej - to zapraszam na nowy post: margoseilapl
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY