MargoSeila03

Zapewne każdy oczekuje rewelacji a ja, wbrew pozorom, jestem zwykłą osobą, która lubi pisać. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam wymyślać jakieś niestworzone historie i wymyśliłam historię Patrycji, której przytrafiają się przeróżne „dziwne” rzeczy.
MargoSeila03
Moje tablice obserwuje 590 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Słupca
Czym są afirmacje? 
To uaktywnienie pozytywnego myślenia na swój temat i tego, czego pragniemy. Jednak bezwiedne powtarzanie afirmacji bez wiary w to, co mówisz, nie sprawi, że się spełnią. 
Chcesz otrzymać bezpłatnego e-booka z afirmacjami?
Zapraszam na mojego FB. Piszę, bo chciałabym zaprosić odwiedzających Zszywkę do zajrzenia na moją stronę margoseilapl. Tam każdy znajdzie coś dla siebie i dowie się czegoś o sobie. Czy istnieje lekarstwo na miłość? Czy można wyczarować miłość?
Za tydzień będziemy obchodzić dzień zakochanych, czyli Walentynki. Jak co roku na ulicach spotkamy panów z kwiatami w dłoniach lub prezentami kierujących się do swoich ukochanych. Często zastanawiam się, dlaczego tylko ten jeden dzień jest dniem zakochanych? Przecież jeśli kogoś kochamy, to możemy okazywać to przez cały rok, a nie tylko w Walentynki. No, ale to nie ode mnie zależy…

Co zrobić, aby ukochany na mnie spojrzał?

zajrzyj na moją stronę i sprawdź. margoseilapl Dlaczego w pierwszych latach życia matka jest ważna dla dziecka? Jak dziecko przeżywa rozłąkę z matką?
  
W dzisiejszym poście będzie o dzieciach, ich zachowaniach i o matkach zatrudnionych na pełen etat w trudnym procesie wychowania. Bo nikt mi nie powie, że wychowanie dziecka jest łatwe, dlatego postanowiłam także zabrać głos w tej sprawie. Obecnie dzieci od małego narażone są na wiele bodźców, a to telewizor albo radio ciągle gra. Do tego dochodzi Internet, bo jakże bez niego żyć… i hałasy z zewnątrz. To wszystko nie sprzyja zdrowemu rozwojowi malucha, które po jakimś czasie robi się nerwowe i płaczliwe. 

Ciąg dalszy znajdziesz na mojej stronie margoseilapl Jeśli jesteś spod znaku Strzelca, Koziorożca, Wodnika lub Ryb wejdź na stronę margoseila i sprawdź, co jeszcze czeka Cię w tym roku :)
Zapraszam :)
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY