MargoSeila03

Zapewne każdy oczekuje rewelacji a ja, wbrew pozorom, jestem zwykłą osobą, która lubi pisać. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam wymyślać jakieś niestworzone historie i wymyśliłam historię Patrycji, której przytrafiają się przeróżne „dziwne” rzeczy.
MargoSeila03
Moje tablice obserwuje 564 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Poznań
Bardzo dobry wpływ na nas ma jonizator, a przede wszystkim jony ujemne, które wytwarza. Jak widzicie, mam stary jonizator, ale daje czadu :) Zapraszam na więcej: margoseilapl Są różne opinie dotyczące wiary w poprzednie życie. Powiem wam, że ja też w to do końca nie wierzę, ale...
No właśnie, ostatnio spotkałam kilka osób, które miały styczność z duchami (przynajmniej tak twierdziły).
Już sama nie wiem, co o tym sądzić. 
Chociaż, kiedy sprawdzałam siebie na kolorach, to miałam wrażenie, że jednak tak było...
A co Wy o tym sądzicie?
Zapraszam na nowy post: margoseilapl Zdarzyło się Wam, że będąc w jakimś nowym miejscu odnieśliście wrażenie, że już tu wcześniej byliście?
Ja miałam kilka takich zdarzeń i nie potrafiłam zrozumieć, dlaczego tak jest, skoro jestem tutaj po raz pierwszy...
To takie nietypowe - tak wówczas myślałam.
Dopiero od jakiegoś czasu dotarło do mnie, że to poprzednie wcielenia dają mi znać, że to one tu były.
Zagłębiłam się w tematykę i odkryłam, że faktycznie tak może być.
Chciałam więc się dowiedzieć, kim byłam w poprzednim wcieleniu i długo szukałam informacji w Internecie, jednak niczego ciekawego nie znalazłam. Dopiero w bardzo starym czasopiśmie wyszperałam "magiczną zabawę", która to dała mi odpowiedź. 
Opisałam ją na mojej stronie, ale zaznaczam, że dzisiaj nie dowiecie się jeszcze kim byliście. Macie tydzień na przygotowanie się do tej wiadomości. Teraz musicie zaopatrzyć się w akcesoria o których napisałam, nastroić się ;) i poczekać do przyszłego piątku.
Pozdrawiam
Margo Seila Mamy sierpień, a jak sierpień to właśnie nadszedł czas spadających gwiazd. Nie wiem, czy wiecie, ale sierpniowe noce należą do najpiękniejszych w lecie. To wtedy najczęściej się zakochujemy, mamy też większą ochotę na mały romans czy niezobowiązujący flirt. Wtedy nawet nie myślimy o konsekwencjach, jakie mogą nas spotkać. Ale to normalne, wszak jesteśmy tylko ludźmi… 
Dlaczego warto zobaczyć spadające gwiazdy? 
Zajrzyj do mnie na bloga i się przekonaj. Każdy z nas jest odpowiedzialny za swoją chorobę, tylko każdy myśli, że to tylko kwestia czasu i choroba zniknie. Ale to tak pięknie nie wygląda. Może więc warto zmienić swoje życie zanim będzie za późno. 

Pamiętajcie – nie jesteście samym ciałem.

Potraficie przecież myśleć, podejmować decyzje, jesteście więc świadomością, która posiada ciało. Inaczej można powiedzieć, że jesteśmy istotami duchowymi. To, co przeżywa nasza dusza, znajduje zawsze odzwierciedlenie w reakcjach naszego ciała. Czyż nie jest tak, że „serce podchodzi nam do gardła”, albo „włosy stają dęba” ze strachu? Nie zdarza się Wam płakać wtedy, gdy jesteście smutni? To właśnie są reakcje ciała na nasz ból psychiczny.

Twoje ciało mówi do Ciebie – naucz się go słuchać. 

Migrena – zbyt duże napięcie organizmu, za dużo myślisz. Masz wygórowane ambicje, zbyt wiele wymagasz od siebie i innych. Zapamiętaj sobie jedno: Nie tylko pracą człowiek żyje. Może warto się zatrzymać i zacząć żyć na zwolnionych obrotach.

Zapraszam na nowy wpis margoseila
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY