MargoSeila03

Zapewne każdy oczekuje rewelacji a ja, wbrew pozorom, jestem zwykłą osobą, która lubi pisać. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam wymyślać jakieś niestworzone historie i wymyśliłam historię Patrycji, której przytrafiają się przeróżne „dziwne” rzeczy.
MargoSeila03
Moje tablice obserwuje 537 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Poznań
Patronem 2018 roku jest Pies, czyli przed nami niepowtarzalny Rok Psa. 

Będzie to rok wierności i uczciwości.   
 
Rok Psa sprawi, że ten nadchodzący rok będzie lepszy niż poprzedni. Pod jego wpływem pogłębimy nasze przyjaźnie i zatęsknimy za szczerymi rozmowami z najbliższymi. Zwiększymy także swoje szanse na znalezienie prawdziwej miłości.

Introwertyczny Pies uważany jest za wzór prawdziwego przyjaciela. Chińczycy uważają, że w Roku Psa na świat przychodzą dzieci, które obdarzone są duchową głębią i zdolnością do niesienia pomocy innym. Dla swoich bliskich są w stanie poświęcić wszystko, nawet życie. Posiadają niezwykle silną intuicję, więc trudno jest je oszukać. Jednak w roku 2018 urodzą się dzieci, które będą poważnie traktowały życie i będą odpowiedzialne za swoje czyny.

Co o tym myślicie?
Zapraszam na dalszy ciąg wpisu: margoseilapl Dalej kontynuujemy temat związany z magią świec.
Nie wiem jak Wy, ale ja lubię czasami zapalić sobie świeczkę i to nie po to, aby wyczarować coś dla siebie, tylko po to, aby poczuć się lepiej. Patrzenie na palący się płomień świecy powoduje, że czuję się lepiej i wewnątrz też czuję się spokojniejsza. Myślę, że każdy z nas lubi palące się świeczki, tylko nie zawsze ma czas, aby to zrobić… No chyba że nie ma prądu. Zresztą nie chcę się rozdrabniać i pisać Wam, co lepsze. Każdy ma prawo wyboru i jeśli komuś brakuje światła świecy, to ją sobie zapali.

Chcę zdobyć więcej pieniędzy
Kolor świecy: zielony

Dzień: piątek

Kryształ lub kamień: cytryn

Afirmacja: „Jestem bogatą osobą i zawsze natrafiam na dobre okazje finansowe. Jestem gotowa/wy, aby przyjąć zasoby kosmosu”.

Więcej na mojej stronie: margoseilapl Promocja jakiej jeszcze nie było :)
Książki w cenie ebooka.
Dokładne informacje znajdziecie na mojej stronie: margoseilapl Magia świec – czyli starodawne sposoby realizacji marzeń
W jakim celu palimy świeczki?
Zasady palenia świec są bardzo proste. Kupujemy świece w odpowiednim kolorze, zależnie od tego, jakie mamy życzenie. Zaczynamy w tym dniu tygodnia, który jest najodpowiedniejszy dla naszej prośby. Najlepiej palić świece przez siedem dni w tygodniu, chociaż można krócej. Kiedy już zaopatrzyliśmy się w odpowiednią świecę, musimy znaleźć w domu miłe i ciche miejsce, w którym będziemy palić naszą świecę. Należy też pamiętać, aby palić świecę o tej samej porze i każdego dnia musi być nowa świeca. Świecę umieszczamy zawsze na podstawce, najlepiej kryształowej, szklanej lub metalowej, aby nie wywołać pożaru. Nie należy zostawiać palącej się świecy bez nadzoru.
Więcej znajdziecie na mojej stronie: margoseilapl Czy istnieją sposoby realizacji marzeń?

Oczywiście, że istnieją sposoby realizacji marzeń. W poprzednim poście pisałam o rytuałach białej magii, które pomagają w osiąganiu upragnionego celu i szczęścia. Bardzo ważne w białej magii są świece, dlatego dobrze jest mieć w domu kilka kolorów świec, aby móc w każdej chwili rozpocząć dany rytuał. Warto jednak pamiętać, że to nie świeca tworzy magię lub coś zmienia, ale nasza myślowa intencja, nasza energia. Świeca jest tylko narzędziem pomagającym wysłać naszą myśl w kosmos. Światło świecy daje naszym myślom bardzo dużo energii, dlatego podczas wykonywania rytuałów powinniśmy zawsze zapalać świecę w odpowiednim kolorze. Każdy z nas może wykreować i urzeczywistnić wszystko, czego tylko pragnie, jeśli podejmie właściwe działanie. Należy tylko mieć silną wolę, odpowiednią intencję i stabilny cel. Właśnie palenie świec sprawi, że nasze myśli będą miały więcej energii.
Więcej znajdziecie na mojej stronie: margoseilapl
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY