MargoSeila03

Zapewne każdy oczekuje rewelacji a ja, wbrew pozorom, jestem zwykłą osobą, która lubi pisać. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam wymyślać jakieś niestworzone historie i wymyśliłam historię Patrycji, której przytrafiają się przeróżne „dziwne” rzeczy.
MargoSeila03
Moje tablice obserwuje 577 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Słupca
Dostatnie życie, bez niepewności, czy wystarczy do wypłaty - czyż nie są to marzenia większości z nas? Ilu gra w Lotto i nic nie wygrywa? No właśnie.

Czyż nie lepiej więc samemu, świadomie i w przemyślany sposób przyciągnąć do siebie pieniądze? 
Istnieje wiele sposobów, które są w stanie dać Wam dodatkowe pieniądze. :)

Przypuszczam, że nie wszyscy w to wierzą, ale jak się nie spróbuje, to się nie będzie wiedziało.

Zapraszam na nowy post: margoseilapl Czy możemy wyśnić szczęście? Możemy i to może zrobić każdy z nas. Wystarczy odpowiednio się do tego przygotować i wszystko wówczas jest możliwe.
Zapraszam do przeczytania mojego nowego posta: margoseilapl Za chwilę Mikołajki :)
Czy masz już prezent dla osoby bliskiej Twemu sercu?
Jeśli tak - to zajrzyj, czy Twój prezent jest trafiony.
Jeśli nie - to też zajrzyj i wybierz ten odpowiedni.
Zapraszam na bloga: margoseilapl Zapewne każdy chciałby wiedzieć, co go czeka w najbliższym czasie. Możecie poczekać do Andrzejek, a możecie już dzisiaj sprawdzić to na stronie: margoseilapl Większość z nas chociaż raz w życiu pragnęła napisać książkę ;) Niektórym się to udało, a niektórzy z braku pomocy - zaniechali swoich marzeń.

Ja jednak uważam, że warto realizować swoje marzenia i jeśli nadal ktoś pragnie wydać swoje pierwsze dzieło - to zapraszam po poradę :) margoseilapl
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY