Martynatyska

Martynatyska
Moje tablice obserwuje 336 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Poznań
Biała koszula w akcji wiosenna sukienka wiosenna biel wiosenna stylizacja wiosenne paznokcie
BielendaKosmetyki
Polska Obserwuj

Zszywek: 1 · Obserwują ją: 40

Ostatnio dodane:

Konkurs na Dzień Kobiet – Moje małe przyjemności

8 marca pomyśl o sobie i wygraj ulubiony kosmetyk Bielenda 

Proste zasady:
•	Stwórz tablicę „Moje małe przyjemności” i dodaj do niej 5 zszywek, które pokażą nam co lubisz najbardziej. Wśród nich, wybierz jeden kosmetyk z naszej strony bielenda.pl i uzasadnij dlaczego lubisz ten produkt – właśnie ten kosmetyk będziesz miała szansę wygrać.
•	Oznacz każde zdjęcie tagami: #bielenda #BielendaKosmetyki #dzieńkobiet #kosmetyki #prezenty
•	W komentarzu pod konkursową zszywką zamieść link do swojej tablicy oraz odpowiedź na pytanie „Dlaczego warto mieć swoje małe przyjemności”.

Ps.: Mamy do rozdania aż 20 nagród!
ezebrapl
Lublin (i cała... Obserwuj

Zszywek: 231 · Obserwują ją: 605

Ostatnio dodane:

... ... Elegancki koczek w 2 minuty!! Szybkie fryzury ->>> Nie pogardziłabym taką kolekcją
LamodaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 3976 · Obserwują ją: 48790

Ostatnio dodane:

Marko - Kostium kąpielowy Salma Snob M-254 (56) Ciemnoróżowy (56) adidas Performance - Adidas Performance AEROK Krótkie spodenki sportowe black Xstrit Fashion - Białydres KISS PINK LIPS bluza + szorty rózowe usta Puma - Puma Kostium kąpielowy black
_Zana_
Sanok/Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 885 · Obserwują ją: 2230

Ostatnio dodane:

... prezent pół-rocznicowy ... Czarne mydło Dudu-Osun

Po nie wiem ilu latach ciągłego szukania i zmieniania żelów do mycia twarzy, w testach laboratoryjnych trafiło mi się mydło. Początkowo trochę się obawiałam bo mycie twarzy mydłem źle mi się kojarzyło. 
To mydełko jest jednak inne. Produkowane jest ręczni w Afryce, głównie w Nigerii, w całości z produktów naturalnych jak popiół z palonych części różnych drzew, olejków. Stąd tez brązowo-czarny kolor i specyficzny, ziołowy zapach, mi bardzo się podoba,ale dla wielu jest odpychający. 
Mydło dobrze się pieni, spienione ma konsystencję musu, nie spływa. Jeśli skóra jest podrażniona,albo są jakieś wypryski to może trochę piec, szczypie też w oczy więc lepiej szczelnie zamykać :) Bardzo dobrze zmywa makijaż (bez oczu bo lepiej ich nie trzeć). Skóra po myciu jest dobrze oczyszczona, lekko napięta ale nie ściągnięta. Nie powoduje wysypu, za to pomaga w zaleczaniu wyprysków.
Polecane jest do mycia całego ciała, ale ja używam tylko do twarzy, dlatego jest baardzo wydajne, mam je już pół roku a kostka niewiele się zmniejszyła, zniknął tylko napis. 
Polecane jest do skóry trądzikowej, tłustej, ale też wrażliwej , zawiera sporo substancji nawilżających. 
Poprawa stanu skóry jest widoczna, poprawił się koloryt, mimo iż używam tylko okazjonalnie maści cynkowej na wypryski to również pod tym kątem jest lepiej, mniej niespodzianek, skóra jest gładsza, nie ma zaskórników, problem z błyszczeniem jest znacznie mniejszy. 
Mydełko bardzo przypadło mi do gustu i nie będę już szukać kolejnego żelu. 
Kostka kosztuje kilkanaście złotych, podobno można kupić w Rossmannie, na pewno jest dostępna w internecie.
stylistkipl
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 991 · Obserwują ją: 369134

Ostatnio dodane:

Płaszcz w roli głównej :)
Lubicie taką długość płaszczy? WIOSENNA KURTECZKA...♥ Limonka Cudo!
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 5957 · Obserwują ją: 2952954

Ostatnio dodane:

Pobudź swój ogród do życia i stwórz w nim miejsce dla całej swojej rodziny. Jaka jest podstawa codziennej pielęgnacji? Dlaczego seniorzy powinni nosić okulary przeciwsłoneczne? Jak przywrócić smak wczorajszym potrawom?
Szafa
Profil oficjalny
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 6096 · Obserwują go: 2223541

Ostatnio dodane:

Fryzura okolicznościowa ślubna od oazapiekna z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Jesień od gretastyl z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Khaki parke od gretastyl z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki weekendowy luz od iwona48 z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki