Megan16

Megan16
Moje tablice obserwuje 12 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 ----
statki #Nike#Kocham Potrzebne:
24x pudełeczka po zapałkach
Kolorowy papier
Nożyczki
Klej
Jak zrob... ... Potrzebne
Okładka z zeszytu lub tekturka
Kartka biała
Nożyczki
Klej
Flamaster
Coś do ozdoby okładki
SOPSI
Częstochowa Obserwuj

Zszywek: 204 · Obserwują ją: 1381

Ostatnio dodane:

Kiedy potrafisz szyć ❤ Nie wyobrażasz sobie innej opcji, niż uszycie swojej własnej wymarzonej sukni ślubnej ❤ Szyta z doskoku i po godzinach, ale udało się ❤ Mogę w końcu podzielić się z Wami krótkim filmikiem z tworzenia sukni oraz zdjęciami z sesji plenerowej ❤ ❤ ❤ www .youtube .com/watch?v=0H4RcGvmOCs&ab_channel=SopsiKatarzynaNabia%C5%82czyk Indywidualny projekt sukni ślubnej ✂️ #sewing#sewingproject #sewingtutorial #tutorial #szycie#tulle #sukienkatiulowa #tiul #dress #weddingdress #wesele #wesele2020 #fashion#instastyle#pinterest #instadress #voguepolska #czestochowa #kobieta #polskadziewczyna #burda#kochamszycie #szycie #szycienamaszynie #sew #follow #fashiondesigner #youtube #sukienkawieczorowa #modeling #handsewing #sewing #hautecouture #couture #fashion#moda #czestochowa #designer#deign#flowers #tulleskirt #tulledress #dress #sukienka#sukienkanawesele #wesele2020 #kobieta#dziewczyna#woman #style
PatkaxD
gdzieś Obserwuj

Zszywek: 6 · Obserwują ją: 10

Ostatnio dodane:

Jak wam idzie?
Mi kiepsko...nie wiem co się stało...;c ;c . Może to przez tą pogodę..za gorąco.

Ćwiczycie w czasie okresu czy może robicie sobie przerwę?????? Ciechocinek^^ 
Bardzo fajnie tam jest ;) How To Lose Weight Fast and Easy (NO EXERCISE)- dziewczyny, jakis czas temu wstawiłam ten filmik na inną tablicę, teraz wstawiam ponownie i chcę wam powiedzieć, że szczerze polecam te metody. Zaczęłam stosować zawarte w nim rady 02.04.14r. i do tej pory bez ćwiczeń zrzuciłam 6 kilo! pewnie byłoby więcej, ale święta rozumiecie xD POLECAM!!! MOTYWUJEMY ! 
ja już po treningu ! a wy ?
NIE CZEKAJ ! NIE ZWLEKAJ ! NIE PRZEKŁADAJ NA JUTRO ! TO CO MASZ ZROBIĆ DZISIAJ ZRÓB DZISIAJ ! A NA PEWNO OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL !
ann14
New York Obserwuj

Zszywek: 266 · Obserwują ją: 280

Ostatnio dodane:

white dress Serduszko *-* ... Cheap,Martina Liana Designer Beach Wedding Dress Style 714 At Low Prices