Mikrela

"Nie mam talentu do swobodnej rozmowy z ludźmi, których nigdy w życiu nie spotkałem" - pan Darcy
Mikrela
Moje tablice obserwuje 83 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Kędzierzyn-Koźle
Już dodałam kiedyś jeden wiersz. Mam nadzieję, że i ten miło przyjmiecie :) 
(Teraz zauważyłam, że raz pisałam tobie z małej, a raz z dużej, więc nie zwracajcie na to uwagi) Chciałby ktoś ocenić? ;) :)) Zawsze marzyło mi się zwiedzać różne miejsca. Nie te najsławniejsze (chociaż nie odnoszę się do wszystkiego oczywiście), bardziej skromne, ale ze swoim urokiem. Nigdy nie chciałam zobaczyć wieży Eiffla, ale miałam ogromną ochotę zwiedzić Chichén Itzá. Może mam 16 lat, ale czuję też taką ogromną pustkę i zamiast siedzieć w miejscu, zdecydowanie bardziej wolę zwiedzać i przeżywać przygody. Też tak macie? 38/100 day of productivity 8.02.2017r.

Ostatnio miałam bardzo mało czasu aby cokolwiek dodawać, więc dodaję teraz, taką migawkę z ostatnich dni. Moja średnia na półrocze wyniosła 4.87, czyli najgorsza jaką kiedykolwiek miałam, ale nie tylko ja uznałam, że w tym roku szkolnym nie ma czasu na nic i to dosłownie na nic (prócz nauki). Jak to człowiek chciałby się pouczyć w ten sposób, że mógłby rozłożyć sobie dział na parę dni, ale mamy tego tyle, że to po prostu nie możliwe. Na koniec roku będę się starać oczywiście o średnią powyżej 5.0, a testy mam nadzieję napiszę na więcej niż 80%, dlatego w ferie, które będą już za parę dni, zamierzam przerobić wszystkie repetytoria, które mam oraz pouczyć się na konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu (ktoś w końcu wymyślił coś, w czym czuję się świetnie). Do samych egzaminów zostało około 2 miesięcy w tym 1,5 miesiąca nauki. Tak więc trzymajcie za mnie kciuki :))
A na powyższych zdjęciach są moje notatki, Nowy Rok Chiński z moimi nauczycielkami chińskiego oraz papierek z "szlakiem wielkich umysłów" i moja piękna główna strona Google :D