Monicasofia

Monicasofia
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwujesz
 Mallorca
Rutyna to nie zawsze coś złego. Ten 90-dniowy przewodnik to potwierdza! Jeśli chcesz poprawić swoją "urodową rutynę" to zapraszam do zapoznania się z radami zawartymi w poradniku. Poradnik nie jest mojego autorstwa, ja zajmuję się jedynie amatorskim tłumaczeniem, tak by więcej dziewczyn mogło z niego skorzystać :) Jesteśmy mieszkańcami szybkiej cywilizacji w równie szybkich czasach. Rzesze menadżerów wyższego stopnia, z pospinanymi od stresu mięśniami pleców szukają u różnej maści trenerów osobistych sposobów na relaks bez straty wydajności. Brak czasu, nadmiar spraw i presja społeczna każą im sięgnąć po poradnik typu "Jak uwolnić się od stresu". Nadaktywni i przestymulowani, w przerwie między meetingiem a deadlinem, klikają przepełnioną kortyzolem ręką "zamów" w internetowej księgarni dla ludzi sukcesu. Tak wyobrażam sobie pierwsze spotkanie czytelnika z książką Dagmary Gmitrzak "Trening relaksacji"... Joga- pozycje dla początkujących Znalazłam mega petardę !
Kiedyś pisałam o tym jak w walce zaskórnikami i przebarwieniami pomógł mi olejek z Alterry (Alterra, olejek do twarzy, granat BIO).
W wakacje zrezygnowałam z olejku, gdyż olejki się przy wysokich temperaturach nie sprawdzają, od listopada zmagałam się z irytującymi zaskórnikami, krosteczkami...po prostu buzia nie dawała mi spokoju, co ją troszkę podleczyłam to po chwili wysypywało mnie z powrotem. Dodatkowo niska temperatura dla mojej wrażliwej skóry to była kolejka kłoda. 
Jednak, przypomniałam sobie o olejku...pomógł, nie było super idealnie, ale byłam zadowolona, ostatnio odwiedziłam sklep kosmetyczny Body Shop, w ręce wpadł mi na promocji Aloe Soothing Gel (na zdjeciu).. i powiem wam, że dopiero teraz jestem po prostu zachwycona, jeszcze tak gładkiej i nawilżonej buzi nie miałam. Połączenie KOMBO <3  polecam do skóry wrażliwej i suchej ;)
instagram: asiabialy zapraszam ;) ...
Monicasofia
Monicasofia skomentowała: ...

6

43

no fajny jest
Monicasofia
Monicasofia skomentowała: ,,,,

1

0

fajnie się prezentuje
Monicasofia
Monicasofia zaczęła obserwować: ZszywkaPL
ZszywkaPL
Monicasofia
Monicasofia zaczęła obserwować tablicę: Tattoos for everyone
Monicasofia
Monicasofia zaczęła obserwować tablicę: Wystrój wnętrz
Monicasofia
Monicasofia zaczęła obserwować tablicę: Ekstremalnie
Monicasofia
Monicasofia zaczęła obserwować tablicę: DIY/Handmade
Monicasofia
Monicasofia zaczęła obserwować tablicę: Kuchnia
Monicasofia
Monicasofia zaczęła obserwować tablicę: Sport
Monicasofia
Monicasofia zaczęła obserwować tablicę: Uroda
Monicasofia
Monicasofia skomentowała: ojeja....

11

17

Tak minka wszystko wyjaśnia cudo

6

177

Pomysł na jutrzejszy obiad,smakowicie wygląda...

2

91

Smakowicie wyglàda

7

161

Apetycznie wygląda,napewno zrobię
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY