Myszka_0305

Myszka_0305
Moje tablice obserwuje 1333 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Disney Weronika postanawia umrzeć/Veronika Decides to Die (2009)

Dwudziestoośmioletnia Weronika Deklava  (Sarah Michelle Gellar),  posiada w życiu wszystko o czym marzą jej rówieśniczki ... Urodę, piękne mieszkanie w Nowym Jorku, dobrze płatną pracę. Brakuje jej jednak najważniejszego: sensu życia. Dlatego pewnego wieczora, Weronika postanawia umrzeć.
Po dwóch tygodniach śpiączki budzi się w szpitalu. Okazuje się iż lekarzom udaje się ją uratować. jednak przez próbę samobójczą serce Weroniki doznało nieodwracalnego uszczerbku i niedługo  przestanie bić. Mając przed sobą niewiele czasu, Weronika zaczyna patrzeć na świat jak nigdy wcześniej. Zmienia otaczający ją świat oraz siebie.

Ekranizacja powieści Paulo Coelho "Weronika postanawia umrzeć" (Org. "Veronika Decides to Die" Charlie St. Cloud (2010)

Charlie St.Cloud (Zac Efron) to młody człowiek, który w wyniku tragicznego wypadku traci brata. Prześladowany przez widmo rodzinnej tragedii, wypadku w którym zginął jego młodszy brat, porzuca wszystkie swoje plany i marzenia. Podejmuje pracę na cmentarzu.
Jednak kiedy do miasta powraca jego dawna szkolna koleżanka Tess (Amanda Crew), w Charliem budzi się uczucie dawne uczucie.
Czy poradzi sobie wyborem między obietnicą złożoną swemu bratu, a miłością do Tess ..? 

Ekranizacja filmu na podstawie książki Bena Sherwooda "Charlie St. Cloud" (Org. "The Death and Life of Charlie St. Cloud") Chojrak - tchórzliwy pies

Courage the Cowardly Dog 1999

Chojrak mały różowy pies, który został porzucony jeszcze jako szczeniak. Znalazła go Muriel, mieszkająca w Kansas wraz z mężem Eustachym. Pies ma strzec domu, jednak jest bardzo tchórzliwy  dlatego zadanie jest ciężkie. Na szczęście pomocą służą mu jego przyjaciele: Komputer oraz wróżka Shirley ... Bananowy doktor

Royal Pains 2009

Hank Lawson (Mark Feuerstein),pracuje na ostrym dyżurze w jednym z Nowojorskich szpitali. Zostaje niesłusznie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci jednego z wpływowych dobroczyńców szpitala, przez co zostaje zwolniony. Na domiar złego rzuca go narzeczona. 
Dopada go załamanie z którego ratuje go młodszy brat Evan (Paulo Costanzo).Razem wyruszają na weekend do Hamptons, miejsca gdzie żyją jedni z najbogatszych ludzi w stanach. W trakcie imprezy Hank ratuje życie rezydentce po czym zauważa go wpływowy multimilioner Borysa (Campbell Scott), który w zamian za pomoc oferuje mu pobyt w jednej ze swoich letnich willi. Wieść o wyczynie Hanka szybko dociera do wszystkich mieszkańców Hamptons i w ten sposób zostaje on lekarzem na telefon w czym pomaga mu brat który zostaje głównym księgowym firmy "Hankmed" i asystentka Divya (Reshma Shetty).