NetKobieta

NetKobieta
Moje tablice obserwuje 99 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Włosy są ozdobą, atrybutem kobiecości. Mocne, zdrowe, zadbane – każda z nas chciałaby takie mieć. Około 100 włosów tracimy dziennie i o ile nie wypada ich więcej, to nie mamy się czym martwić. Piękne włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji, zabiegów, rytuałów, produktów kosmetycznych, które zapobiegną przesuszaniu, wzmocnią włosy, dodadzą blasku i objętości. Każda z nas może mieć włosy, jak z reklamy. Zacznijmy więc jeszcze raz… pielęgnacja włosów to klucz do ich pięknego wyglądu.
Poznaj trzy kroki do pięknych włosów, dzięki którym będą one błyszczące, mocne i jedwabiście gładkie.
Zapraszamy na recenzję szamponu i odżywki Joico Zapraszamy na relację z konferencji degustacyjno-prasowej. Będzie pysznie! :) Wypadają ci włosy?
Chciałabyś je wzmocnić, ale nie wiesz, jak to zrobić?
Sprawdź 4-stopniową pielęgnację z HairLXR. Ghee czytane jako „gi” to tłuszcz mleczny, który różni się od zwykłego masła tym, że nie zawiera wody i stałych składników mleka. Można powiedzieć, że jest to dobrze oczyszczone, klarowane masło. Nie znajdziemy w nim białek, cukrów, laktozy czy kazeiny. Wywodzi się ono z tradycyjnej kuchni azjatyckiej. Ghee to zatem nie tylko dodatek kulinarny, ale także produkt leczniczy. Swoją coraz większą popularność zyskuje dzięki diecie ketogenicznej, w której jest on wręcz zalecany.
Zapraszamy do czytania na naszą stronę :) Czy wiesz po co ludziom propolis? A co z nim robią pszczoły?
Zapraszamy na kolejny ciekawy artykuł :)