NikkiTreevy

NikkiTreevy
Moje tablice obserwuje 286 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
... Ciasto czekoladowe w 10 minut ... Nie wiem czy chciałabym wiedzieć ile te schody kosztowały ^^ schody biblioteczka
Lio
. Obserwuj

Zszywek: 4 · Obserwują ją: 103

Ostatnio dodane:

Dzień 4.
✅ trening: koszykówka
✅ szczotkowanie ciała

Najważniejszy element, nad którym muszę popracować to karanie się za niepowodzenia, za pomocą jedzenia. Jak bezsensowna jest ta czynność, a mimo to, tak często powtarzana. Zamiast otulić się dodatkową miłoscią w gorszych momentach, to jeszcze bardziej kopiemy pod sobą dołki. Traktujemy wtedy swój umysł i ciało, jak wysypisko. Przesypujemy śmieci z jednego kubła w drugi i koło się zamyka.

Czas opróżnić ten kosz. Nie zatrzymuj się. Długie nawyki zmienia się stopniowo. Najważniejszym momentem jest ten, w którym masz świadomość swoich czynów i ich wpływu. Rozpracowujesz moment zapalny. Nawet, gdy sekwencja złych skutków się powtórzy. Z upływem czasu i stopniowaniem intensywnej pracy nad ich zmienianiem, one w zupełności znikną. Bo dopóki idziesz, ciągle jesteś w grze. Nawet pomimo potknięć. Ponieważ one Cię hartują i dają lekcje na przyszłość. Cierpliwość i szacunek do własnej osoby pozwoli Ci zwyciężyć wiele bitew o samą siebie.

✏A jaki jest Twój sposób, aby poskromić gorsze chwile bądź dni? Dzień 3.
✅ joga 
✅ 9km spacer -540kcal
+ szczotkowanie ciała na sucho

Joga to idealne rozwiązanie na uspokojenie umysłu oraz ciała po stresującym dniu. Pozwala także odetchnąć od tej gonitwy myśli i zadań, w obecnych czasach. Bo nie warto tak ciągle pędzić przez życie. Biegnąc szybko możemy minąć tyle cudownych chwil w życiu.
Lepiej czasem zwolnić, aby móc docenić je w całej swojej okazałości. Celebruj te chwile uważnie ~ zarówno z bliskimi, jak i z samym sobą. Dbaj o bliskich, dbając o siebie. Im więcej w Tobie spokoju, miłości i harmonii, tym bardziej obfita i mocniejsza wasza więź. Dzień 2.
Jak idą u Ciebie postępy w metamorfozie kochana? Czy w tym wyzwaniu, oprócz mobilizacji ciała nie zapomniałaś o duszy? Niech idą one w parze. Bo nie walczymy o to, że jedynie gdy uzyskasz wymarzone ciało, dopiero będziesz mogła siebie zaakceptować. Pamiętaj, że jesteś niesamowitym człowiekiem! A jedynie różne przeciwności losu źle pokierowały Tobą, wpływając negatywnie na Twoje samopoczucie i zdrowie. Drzemie w Tobie ogromna siła, którą będziesz mogła najmocniej spożytkować, wtedy gdy uświadomisz sobie, jakie jej pokłady w Tobie drzemią. Walcz o siebie - o swoje ciało oraz duszę każdego dnia.

Ja dziś zawalczyłam o siebie. Nakarmiłam ciało zdrowymi produktami. Wzięłam siebie na ponad 1,5 h spacer, w tą przepiękną pogodę. Zrobiłam kolejny kroczek, który również ucieszył duszę. Dzień 1.
U mnie niedługo koniec dnia. Ale to nie zmienia faktu, że każda pora jest dobra, aby wreszcie zacząć o siebie dbać.
Ale nie przekręcamy tego mówiąc 'zacznę od jutra'. Hmm,co jeśli zjadłaś już dziś batonika, albo z 10? Nie załamuj się, czasu nie cofniesz. I nie wątp w siebie, że przegrasz, nie stojąc nawet jeszcze na lini startu. Podejdź do niej robiąc ten pierwszy krok - super!, już o jeden krok bliżej do mety ;)

Cześć, jestem Lio i właśnie zaczynam swoją metamorfozę. Będzie mi miło, jeśli również zaczniesz i przyłączysz się do mnie w tym wyzwaniu :)
malakalaq
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 4897 · Obserwują ją: 26836

Ostatnio dodane:

Przekąski na Ciepło – Idealne na Imprezę | TOP 10 Najlepszych Przepisów! Jak Się Ubierać do Szkoły? TOP 20+ Modnych Inspiracji Jakie Fryzury do Szkoły? TOP 15 Inspiracji z Instrukcją Krok po Kroku Paznokcie na Pożegnanie Wakacji – TOP 24 Niesamowite Inspiracje Które Musicie Zobaczyć!
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 5701 · Obserwują ją: 2822556

Ostatnio dodane:

Konkurs książkowy “Żyj po swojemu”

Świat próbuje nam wmówić, że wciąż zbyt mało posiadamy, niewiele wiemy, za mało przeżyliśmy. Media społecznościowe często sprawiają, że czujemy się gorsi i niewystarczający (ach, te wakacje na Malediwach i skandynawskie wnętrza). Zapominamy o tym, że o naszym życiu decydujemy tylko my!
Nie daj sobie wmówić, że z twoim życiem jest coś nie tak. Nie podążaj za trendami – zwolnij, zadawaj pytania, a zobaczysz, jak wiele masz!
Podaj swój przepis na udany dzień, pełen relaksu i wytchnienia. Powiedz nam jak najchętniej i najlepiej wypoczywasz.
Komentarz zamieść pod tą zszywką. Wybierzemy 10 najbardziej interesujących i kreatywnych wpisów.

★ Do rozdania mamy 10 książek Agnieszki Krzyżanowskiej “Żyj po swojemu. Jak zwolnić w szybkim świecie.”
★ Konkurs trwa od 14 do 28 sierpnia 2019 roku
★ Wyniki ogłosimy 4 września 2019 roku

Szczegóły i zasady konkursu znajdziecie w Regulaminie ( jest on dostępny po kliknięciu w obrazek ☛☛☛). Granatowa bluzka z wiązaniem, elegancko i z klasą:) Zszywkowicze, 
konkurs na idealną stylizację na randkę dobiegł końca. Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane zgłoszenia i zamieszczone inspiracje. Wyłonienie zwycięzców było dla nas prawdziwą przyjemnością.;)

Mamy zaszczyt poinformować, że książki otrzymują:

Pozytyvka
Alixa
Martynatyska
noo_angel
Electro24
niespotykana
Pomelo12
darkstar8494
pines93
jaga_23

Gratulujemy!
Zwycięzców prosimy o przesyłanie swoich danych (login, imię i nazwisko, adres, numer telefonu) na zszywka@zszywka.pl Wiadomości zatytułujcie Konkurs - dziewczyna z second-handu.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 sierpnia 2019 roku. 

Śledźcie naszą tablicę z Konkursami, wkrótce kolejne zabawy.:) Idealna <3
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY