Pastellova

Na tym wyjątkowym koncie, którym jest Pastellova. To jedna z najważniejszych rzeczy w moim życiu. Bardzo cenię sobie możliwość dzielenia się moimi pasjami i przemyśleniami z czytelnikami. Serdecznie zapraszam!
Pastellova
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Grójec
Hejka?! Cześć Kochani! Kocham lato i słońce. Cześć. Kochani letnio jest na maxa. Witajcie!
noxnails
Łódź Obserwuj

Zszywek: 619 · Obserwują ją: 579

Ostatnio dodane:

Kochane, czas na premierę kolejnej nowości! Przed Wami niezwykle precyzyjne i bardzo ostre cążki do skórek o dwóch rożnych ostrzach Sensacja Pistacja to bardzo efektowny kolorek, który świetnie dopełni każdą wiosenną kreację! Spójrzcie jak efektownie wygląda w połączeniu z naturalnymi paznokciami! Brzoskwinia pokryta matowym topem to pomysł na niezwykle efektowną stylizację, która świetnie dopełni sportowe kreacje! Pamiętajcie, że z kodem #dzienmamy2022 kupicie wszystkie bazy, topy i lakiery 25% taniej! Kochane! Już w czwartek 26 maja Dzień Mamy, dlatego specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy kolejną promocję! Wpisując kod #dzienmamy2022 otrzymacie 25% rabatu na wszystkie lakiery, bazy i topy w naszym sklepie! Korzystajcie!
Estmak949
Trnow Obserwuj

Zszywek: 601 · Obserwują ją: 1031

Ostatnio dodane:

Najpiekniejsza (dwuczesciowa!) suknia ślubna jaką kiedykolwiek widziałam i najśliczniejsza Panna Młoda... gorzki listopad don’t look back don’t look back
Freelance91
Obserwuj

Zszywek: 895 · Obserwują ją: 1221

Ostatnio dodane:

:/:/#;/#;/ #..#.. #-#- #"#"
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 5957 · Obserwują ją: 2952954

Ostatnio dodane:

Pobudź swój ogród do życia i stwórz w nim miejsce dla całej swojej rodziny. Jaka jest podstawa codziennej pielęgnacji? Dlaczego seniorzy powinni nosić okulary przeciwsłoneczne? Jak przywrócić smak wczorajszym potrawom?