Pesmed

Pesmed Centrum Medyczne Bydgoszcz zaprasza każdego, kto chciałby umawiać się na wizyty do wielu lekarzy specjalistów w jednym miejscu. Oferujemy profesjonalne porady w nowoczesnych gabinetach.
Pesmed
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Bydgoszcz
Cierpisz na zaburzenia drożności gardła, nosa lub krtani? Dokucza Ci przerost migdałków? Na wszystkie te dolegliwości pomoże laryngolog dziecięcy bydgoszcz, którego znajdziesz w Centrum Medycznym Pesmed. Laryngolog dziecięcy bydgoszcz pozwoli zapomnieć Ci o nieprzyjemnych dolegliwościach, które obniżają komfort Twojego życia. Zapisz się na wizytę i przekonaj się sam! Respect to this fitness girl  (@paola_antonini) Od wczoraj zdecydowanie mój ulubiony trening! Jeszcze 2 lata temu jak po raz pierwszy chodziłam na siłownię na podobne zajęcia fitness to po rozgrzewce już odpadalam a podczas ćwiczeń robiłam przerwy po 5 powtórzeniach bo nie dawałam rady. Wczoraj bez problemu zrobiłam cały ten trening i było mi mało. Jasne zmeczylam się a pot się lał, ale nie miałam dość. Więc na koniec wskoczyłam jeszcze na stepper :D zauważenie poprawy w mojej kondycji dało mi mocnego kopa i zmotywowalo do dalszej walki. Koniecznie wypróbujcie ten trening dziewczyny! :) Fitness for Life... Dieta zawsze nasz przeraża, ale na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że właśnie ta piramida mi pomogła. 

Nigdy nie ograniczałam się do jednego produktu, nie trzymałam się menu, stworzonego przez dietetyka dlatego powiesiłam sobie w domu właśnie to!
Piramida ta została opracowana przez grupę młodych ludzi, którzy chcą pomóc innym w umiarkowanej diety żywieniowej. Mam okazję podzielić się tym więc bez zastanowienia — polecam!
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY