SzpilkaEdukator

(wirtualna separacja ma zalety, ale jeśli czujesz, że jest z kim rozmawiać, to zapukaj) Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCNvIcD9tJ_u4zQE0TPDGcwA
SzpilkaEdukator
Moje tablice obserwuje 106 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Cieszyn
Celebration - Jamie Woon & Willy Mason Drogie Panie, Panienki i Panowie,
Oferuję coaching osobisty.

Jak w krótkim czasie uruchomić własne zasoby, otworzyć się na siebie i bliskich, znaleźć inną perspektywę i zobaczyć siebie w zupełnie innej sytuacji?

Prowadzę osobiste konsultacje, w których skupiam się na kilku podstawowych krokach. Te kroki pozwalają poczuć otuchę, ponownie uruchomić zapał i wiarę we własne siły. Efekt pogłebia się z czasem, bo uczysz się tych kroków i żyjesz świadomie, podążając za tym, co zasilasz swoim autentycznym kapitałem.

Spotkajmy się.

Cena do negocjacji. W trudnej sytuacji finansowej, oferuję spotkanie bez kosztów. Dlaczego? Ponieważ warto żyć pełnią siebie, codziennie cieszyć się na samą myśl o kolejnym dniu.

Spotkania na Śląsku i w Krakowie do uzgodnienia.

Do zobacznia wkrótce ;) Ciepły Wiatr - Natalia Przybysz 3 rodzaje oporu wewnętrznego i jak sobie z nimi poradzić ;)

Kiedy chcesz coś zrobić i widzisz, że coś w Tobie blokuje Ci działanie. Luźno opisana psychika i jak pozwolić jej grać ze sobą do jednej bramki. Polecam też inne filmy z serii Kreacja, czyli obsługa człowieka, którym jesteś :) Zbuduj zaufanie do swojej psychiki i ciała. Jak?
Nagranie, które umieszczam w serii dla poprawy jakości życia i rozwojowej, aktywnej świadomości :)))
Smacznego