Teny

Ciemna blondynka, lat 18, niecierpliwa,leniwa. Chciałaby mieć więcej wolnego czasu, lubi rysować, śpiewać, czasem pisze własne historyjki i książki ( rzadko je dokańcza XD ). Zakręcona gamerka, fanka wielu YT-berów.
Teny
Moje tablice obserwuje 1111 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Shadow Isles | Idris
Karty pracy dla dzieci Karty pracy przedszkolne i wczesnoszkolne Czerwona zaraza. Jak naprawdę wyglądało wyzwolenie Polski?

Obiecywali wolność i bezpieczeństwo. Zdruzgotany brutalną okupacją Naród witał ich z nadzieją i kwiatami. Zamiast wybawicieli nadeszli jednak bezwzględni zbrodniarze i złoczyńcy. Nikt nie mógł czuć się bezpieczny w zetknięciu z czerwoną szarańczą. Żołdacy Stalina zamordowali dziesiątki tysięcy Polaków. Patriotów zaciągali do enkawudowskich katowni. Nawet małe dzieci zamykali za drutami obozów. Kobiety nie były dla nich ludźmi, ale wyłącznie łupem. Nie sposób zliczyć ile Polek padło ofiarą chorej żądzy czerwonoarmistów. Na pewno zbyt wiele.

Poznaj prawdę o rzekomym wyzwoleniu Rzeczpospolitej. O budowie komunizmu i braterstwie narodów. Sowieci demontowali nasze fabryki, grabili majątek pokoleń, rozebrali tysiące kilometrów torów kolejowych. Zrobili wszystko, by zakłamać legendę Żołnierzy Wyklętych. Została po nich tylko spalona ziemia. I bilans strat idący w setki miliardów dolarów. Bilans, o którym nie wolno zapominać.

*Mile widziany PDF jak ktoś ma:)* Ktoś może ma w wersji PDF?? Pilnie poszukuję:) Posiada ktoś? Nie mogę nigdzie znaleźć ani w wersji papierowej ani w pdf. Pomożecie?:)

2

2

Ktoś może ma w wersji PDF??

finia98
finia98 mam, ale tłumaczenie nieoficjalne ;)

6

3

czy ktoś posiada w pdf białą róże i c...

asia168
asia168 mogę prosić o te ksiązki na maila ;
MAGGIEBLUE Bardzk prosze o przeslanie na
aga283 poproszę

90

6

Urodzona o północy, posiadam w pdf. Ż...

Jakaska00
Jakaska00 Poproszę
agatop605 Poproszę jeszcze raz, bo nie dotarło:(
agatop605
agatop605 O, przepraszam. oczywiście, że dotarło.

1

1

Posiada może ktoś ta część w formie p...

annetaaaaaa345
annetaaaaaa345 Zapraszam na bloga którego prowadzę z przyjaciółką ;) opisujemy-recenzujemy.blogspot.com

4

4

Ma ktoś może PDF?

NekoSuga
NekoSuga Ja posiadam :) Jeśli ktoś byłby chętny to piszcie :)
mybeautifulldream
mybeautifulldream Ja poproszę