Veronica_2

Veronica_2
Moje tablice obserwuje 809 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
bukiet ślubny bukiet bukiet specjalny drink suknia ślubna
kswedu13
Wroclaw, Poland Obserwuj

Zszywek: 2121 · Obserwują ją: 2577

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
Piafka
polska Obserwuj

Zszywek: 164 · Obserwują ją: 549

Ostatnio dodane:

Lamowe plakaty do pobrania. Mogą być też świetnymi kartkami na Dzień Mamy Już nigdy nie zapomnisz o urodzinach bliskich :) Kalendarz 2019 do druku Planer do pobrania
macacoshop
Kraków Obserwuj

Zszywek: 187 · Obserwują ją: 171

Ostatnio dodane:

<3 <3 Bluza kwiatowy print, lekko ocieplana - rozmiar S-M

Chcesz ją mieć? Klik na zdjęcie przekieruje prosto do sklepu! :) <33
zongobalec
Obserwuj

Zszywek: 68 · Obserwują ją: 594

Ostatnio dodane:

Nie udzielam się za często po raz kolejny, ale już naprawdę muszę nauczyć się systematyczności w tym i postanowić poprawę :D Nie oznacza to jednak, że zaprzestałam treningów, co prawda nie mam tyle wolnego czasu co wcześniej i moja doba jest zdecydowanie za krótka, to czas na trening znajduje przed pracą lub po czyli koło 23. A Wy kiedy najbardziej lubicie trenować ? Ja zdecydowanie z samego rana, ale nie zawsze mam jak ;) 

moje konto: @zonggi Wiem wiem strasznie dawno mnie nie było, teraz zdałam sobie sprawę że od ostatniego wrzuconego zdjęcia minął równo rok, to chyba najlepszy czas by powrócić i to już systematycznie. Ostatnio często brakuje mi motywacji chyba przez tą zimę za oknem, dlatego też pomyślałam że możemy siebie nawzajem motywować i dodawać kopa do działania. Założyłam konto na insta by wszystko przebiegało łatwiej. Co wy na to ? Wchodzicie w to ? :) 

moje konto: @zonggi *** Hanging baby bed :-)