Zimowa_Kuka

Zimowa_Kuka
Moje tablice obserwuje 55 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Gdansk, Poland
*** *.* uwielbiam bolące pośladki po ćwiczeniach :D świnki <3 uwielbiam bolące pośladki po ćwiczeniach :D
graabsoon
Obserwuj

Zszywek: 2 · Obserwują ją: 20

Ostatnio dodane:

Dziewczyny! Używała któraś może tego olejku? Jak wrażenia?:) Hybrydy na naturalnej płytce+ efekt syrenki :)
necia8812
Bedkowice Obserwuj

Zszywek: 1220 · Obserwują ją: 2192

Ostatnio dodane:

Pamiętaj,że byłam Zapomnij,że istniałem Jasność i błysk oka jak kto widzi. Dzień przed ślubem Marta dowiaduje się, że jej narzeczony ją zdradza. Wściekła i rozgoryczona, wsiada do samochodu, a chwilę później zatrzymuje ją drogówka. I wtedy ma okazję się przekonać, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia.
katarzynkasss
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 354 · Obserwują ją: 337

Ostatnio dodane:

... ... ... ///
katonia25
Koszalin Obserwuj

Zszywek: 10 · Obserwują ją: 227

Ostatnio dodane:

Mój dzisiejszy makijaż do pracy. Kosmetyki marki Sephora- serdecznie polecam. Co myślicie o takim wianuszku? Ślubna <3 Szukam osoby, która narysuje portret pary z 2 różnych zdjęć. Jaki koszt i jaki format?
dmileys
Obserwuj

Zszywek: 34 · Obserwują ją: 86

Ostatnio dodane:

kontuzja kolana, zwolnienie z wf na dwa miesiące.. jestem załamana. Tyle pracy na marne, w sumie nie jest jeszcze nic przesadzone ale... dzisiaj jest mi jakoś zle. Zjadłam zupę z biedronki dyniowa na obiad i jest mi niedobrze. Do tego ćwiczyłam 30 min ale jakoś nie czuje sie lżej, przeciwnie czuje sie grubsza niz była. fakt od 2 dni nie piłam zielonej herbaty i moze to jest przyczyna.. co radzicie na sytuacje kiedy jesteście ociężale? dzisiaj na obiad : łosoś na szpinaku, z batatem i sałatka <3 Mmm dzień 25 mojej diety. Powloli widze pierwsze efekty. Mam natomiast ogromny problem z którym nie wiem co zrobić, kolano jak bania po ćwiczeniach. Nie chce rezygnować z wysiłku, ale wiem ze to nie jest zdrowe...Ps . fajny świat :)
zongobalec
Obserwuj

Zszywek: 68 · Obserwują ją: 594

Ostatnio dodane:

Nie udzielam się za często po raz kolejny, ale już naprawdę muszę nauczyć się systematyczności w tym i postanowić poprawę :D Nie oznacza to jednak, że zaprzestałam treningów, co prawda nie mam tyle wolnego czasu co wcześniej i moja doba jest zdecydowanie za krótka, to czas na trening znajduje przed pracą lub po czyli koło 23. A Wy kiedy najbardziej lubicie trenować ? Ja zdecydowanie z samego rana, ale nie zawsze mam jak ;) 

moje konto: @zonggi Wiem wiem strasznie dawno mnie nie było, teraz zdałam sobie sprawę że od ostatniego wrzuconego zdjęcia minął równo rok, to chyba najlepszy czas by powrócić i to już systematycznie. Ostatnio często brakuje mi motywacji chyba przez tą zimę za oknem, dlatego też pomyślałam że możemy siebie nawzajem motywować i dodawać kopa do działania. Założyłam konto na insta by wszystko przebiegało łatwiej. Co wy na to ? Wchodzicie w to ? :) 

moje konto: @zonggi *** Hanging baby bed :-)
Donegal_com_pl
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 194 · Obserwują ją: 119

Ostatnio dodane:

Lakiery Beauty Shine by Donegal Trzy soczyste czerwienie idealne na randkę w ciepły wiosenny wieczór. W maju bzy i idealny makijaż. Wiosenne kolory by Beauty Shine by Donegal
DMode
Wroc/N.Y.C/Prague... Obserwuj

Zszywek: 11550 · Obserwują ją: 18596

Ostatnio dodane:

.,. .,. .,., //.,