ale_jak_to

ale_jak_to
Moje tablice obserwuje 16 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
... piękne włosy *-* "NIE TRAĆ KASY NA DIETY! DLACZEGO NIE DAJE ROZPISEK?" Wstydzę się być kobietą gdy patrzę na dzisiejsze feministki... Kiedyś feminizm niósł ze sobą jakąś logiczną idee,starał się "wyrównać" obie płcie a teraz te kobiety nie wiedzą co ze sobą zrobić i próbują wywyższyć się ponad mężczyzn...  Nie czytają ustaw i się wypowiadają... Jestem kobietą i w Polsce nie czuje się źle i nie czuję się gorzej. Feminizm XXI w= hipokryzja.
I te śmieszne hasła... idealny

18

35

wczoraj byłam w drogerii i z ciekawości kupiłam hedoniste z indygo. Jest bardziej pomarańczowy niż na zdjęciu, ale to nadal bardzo ładny kolor :) myślę że jakby się go podrasowało jakimś żółtym neonowym to by wyszedł taki jak na zdjęciu, trochę jaśniejszy i wpadający w żółty :P za miesiąc może kupie xD
ale_jak_to
ale_jak_to skomentowała: ...

9

13

tyłek wg mnie nawet ładny, ważne że nie obwisły, tylko szkoda że taka hiperlordoza, ale mniejsza o to. Roooozwala mnie jej instagram XD co drugie zdjęcie takie samo XD co to ma być?

18

35

wygląda ja te wodne lody pomarańczowe :o chce.
ale_jak_to
ale_jak_to polubiła: .,.

0

61

82

47

i to jest cały Franciszek :D zamiast wzmocnić cały Kościół to on robi zupełnie coś odwrotnego. Zamiast nawracać ludzi to mówi że nie trzeba wierzyć w Boga :D hahah Można przecież mówić że trzeba być miłosiernym dla drugiego i wierzyć w Boga... Jakby się bardziej przyjrzeć jego wszystkim wypowiedziom to dąży on do rozłamu... i się nie dziwie że wielu ludzi go nie popiera w tym ja, zmieniłam nawet Kościół na taki który nie ma żadnej hierarchii i nie zataja żadnych przykazań i tekstów Biblijnych ;) <<< Bo na tym polega chrześcijaństwo.

8

2

ja polecam Ci grupe na fb: włosing. Było kilka takich postów, dowiesz się wszystkiego, czy skład jest dobry itp. Wizaż niestety już nie jet wiarygodny, było juz kilka przypadków usuwania opini, bo były nieprzychylne :<

3

0

uordziłaś? XD myślisz że ktoś nabierze na taką cha*ską reklame?
ale_jak_to
ale_jak_to skomentowała: ...

50

83

po prostu jest zwyczajnie szczupła :v nie widzę mięśnia itp dla mnie to nie jest fit sylwetka. Normalna szczupła, drobna osoba :)

6

1

ale_jak_to
ale_jak_to dodała: ...

0

0

12

0

a jak u Ciebie z pielęgnacją i dietą? bo to dwa najistotniejsze rzeczy przy zapuszczaniu włosów :)
ale_jak_to
ale_jak_to skomentowała: weselnie

8

0

hmmm. Ja tam wole jak mężczyzna ma na sobie elegancki, dopasowany garnitur *-*

23

73

brzuch typowo pod zawody, jeżeli ktoś nie ma genu do niskiego %bf to będzie mu ciezko taką "odtłuszczoną" sylwetkę osiągnąć bez pomocy trenera i dietetyka. Ta Pani prawdopodobnie jest przed/zaraz po zawodach (wnioskuję przez opaleniznę), musiała przejść skomplikowany proces redukcji. Dieta i treningi dopięte na ostatni guzik.

1

0

COOOO? XD taaa bo w kilka dni urosną mi pośladki i już nie będę miała płaskiej dupy. Pośladki buduje się miesiącami i latami ( jeżeli tyłek faktycznie jest płaski) do tego stosuje się odpowiednią dietę i żadne machanie nóżką, przysiady itd bez ciężaru wiele nie zdziałają, jedynie mogą wymodelować i wysmuklić pośladki :) szkoda, że tak oszukujecie nieświadome dziewczyny.
ale_jak_to
ale_jak_to polubiła: ....

0

2

10

0

i zapraszam na grupę na fb: włosin. Tam wszystkiego się dowiesz o pielęgnacji i o kosmetykach :D Jeżeli włosy się puszą to jest za mało: emolientów, protein; za dużo: humektantów. Jeżeli są jak siano: Niedobór: emolientów; nadmiar: humektantów i nadmiar/niedobór protein. Ja bym najpierw spróbowała je dociążyć po odzywce nawilżającej/proteinwej odżywką emolientową żeby domknąć łuski włosów. Może pomóc :)

10

0

poczytaj o równowadze PEH. :)

1

0

akurat ten żel ma bardzo słaby skład... na rynku są o wiele lepsze żele aloesowe