aniusia69

aniusia69
Moje tablice obserwuje 2318 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Zimo... ❤️❤️ ... "Devlin"
Nawet Rosie Herpin, która para się polowaniem na duchy, nie jest w stanie przewidzieć spotkania dwójki żałobników, przez co zbliża się do sławnego i uwodzicielskiego Devlina de Vincenta. Wszyscy w Nowym Orleanie wiedzą, że spadkobierca rodzinnej klątwy zarówno przeraża, jak i fascynuje. Dla miejscowych Devlin jest diabłem. Dla Rosie jest mężczyzną, który podsyca jej najśmielsze fantazje. 

Kiedy atak na przyjaciółkę kobiety okazuje się być powiązany z rodem de Vincentów, Devlin staje się dla niej zagadką, której rozwiązanie może przypłacić życiem.
Mężczyzna wie, czego pragnie od tej seksownej, uwodzicielskiej kobiety, ale co Rosie może chcieć od niego? To pytanie, które staje się naglące – i niebezpieczne – gdy Devlin podejrzewa ją o kopanie w jego przeszłości.
W tej chwili okazuje się jednak, że legendy otaczające ród de Vincentów, mogą w ogóle nie być zmyślone. Rosie będzie musiała odkryć prawdę prowadzącą ją w ramiona mężczyzny, któremu nie zdoła się oprzeć – przystojnego diabła we własnej osobie. "Phenomenal X" "Baby Daddy"

2

37

2760

Zimo... ❤️❤️

Kethrin7
Kethrin7 w tak nastrojowym wnętrzu żadna zima nie straszna :) zajrzyj do mnie :)

1

29

3090

...

Gwezda
Gwezda Świetna garderoba, chociaz nie wiem osobiscie czy zdecydowałabym sie na takie otwarte meble, wyda...

2

1

30

Czy orientujecie się czy te spodnie będą jeszcze w Lidlu? Lub czy można je kupić gdzieś indziej?...

a_n_n_aa_n_n_a
a_n_n_aa_n_n_a Nie wiem czy w stacjonarnych takie znajdziesz... ja osobiście się nie spotkałam. Patrzyłaś może n...
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY