anjapolova

anjapolova
Moje tablice obserwuje 490 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Wałcz
... ... ... ... ...
novocaine
neverland Obserwuj

Zszywek: 9 · Obserwują ją: 58

Ostatnio dodane:

Wegańskie odpowiedniki odzwierzęcych składników. :) "Każdego roku co najmniej 1 miliard kur i 37 milionów cieląt, świń, owiec, kóz i koni jest transportowanych wewnątrz Unii Europejskiej i poza jej granicami."
Zwierzęta są przewożone bez względu na warunki, w trakcie podróży nie dba się o ich napojenie, czy nakarmienie, często przyjeżdżają na miejsce martwe.
Po kliknięciu w zdjęcie przeniesie was do strony, na której możecie podpisać petycję przeciw przewożeniu zwierząt. Można podpisywać od 13 roku życia. Każdy może pomóc! Odwieczne pytanie, z którym boryka się wiele osób: Czy wegetarianie jedzą rybę? Nie, wegetarianin to osoba, która nie spożywa ryb, ani produktów pochodzących z uboju jak żelatyna, czy podpuszczka. 
Bywają sytuacje, że ktoś mówi, że jest wegetarianinem i je ryby. Niestety, w takim przypadku wprowadza w błąd osobę z którą rozmawia, oraz samego siebie. 
Od razu zaznaczam, że post nie ma na celu urażenia nikogo, jest on tylko i wyłącznie po to, żeby uświadomić jakiekolwiek osoby mające wątpliwości. :) Dziś zostawiam Was z dosyć ciekawym wykładem. Co prawda trwa on ponad godzinę, ale zdecydowanie warto obejrzeć. :)
wonskayolo
Wroclaw, Poland Obserwuj

Zszywek: 21 · Obserwują ją: 31

Ostatnio dodane:

ćwiczenia na uda przepis na marchewkowe muffiny na blogu Nowy post, a w nim peeling Body Boom :) Nowy post !!! A w nim trochę motywacji
SilverSun93
NewYork Obserwuj

Zszywek: 813 · Obserwują ją: 2448

Ostatnio dodane:

--- --- <333 .......
Nailsbyme
Obserwuj

Zszywek: 52 · Obserwują ją: 131

Ostatnio dodane:

a ty jak spędziłeś/aś niedzielny wieczór? dodaj mnie na snapie :) ✌️️✌️️✌️️ wrzesień '16 vs grudzień '16. co sądzicie?
sandra33666
Sweden Obserwuj

Zszywek: 1952 · Obserwują ją: 5208

Ostatnio dodane:

Love winter vibes <3 *.* Hahaha :D Christmas tree
Dziulka92
Obserwuj

Zszywek: 121 · Obserwują ją: 722

Ostatnio dodane:

UWAGA KONKURS ! 
Do wygrania fartuszek kuchenny FITAMINA. 

Weź udział w konkursie na Facebooku:
1. Polub fanpage Fitamina.
2. Polub ten post.
3. Udostępnieni ten post.
Rozstrzygnięcie konkursu 31.10.2016 r. :)
Powodzenia! Jednym z najczęściej zadawanych przez Was pytań jest to czy ćwiczę codziennie ? Niestety często nie jestem w stanie wykonać treningu każdego dnia, ale staram się ćwiczyć 4- 5 razy/tydzień. Tak jak każdy z Was mam lepsze oraz gorsze dni, ale wiem, że nawet w ten "gorszy dzień" warto wykonać trening, ze względu na to, że zawsze po ćwiczeniach poprawia mi się humor i mimo wysiłku zyskuję więcej siły oraz energii do działania. Jeżeli właśnie siedzisz na kanapie i nie masz na nic ochoty, to zrób sobie trening, a gwarantuję Ci, że poczujesz się lepiej ! ;) Nie masz pomysłu na skomponowanie menu na przyjęcie dla swojego dziecka ? Chcesz, aby na stole gościły, także zdrowe przekąski ? Nie wiesz czym poczęstować gości, którzy mają alergie lub nietolerancje pokarmowe ? Nie wiesz jak w kreatywny sposób podać przekąski dla maluchów ? Zgłoś się do mnie, a postaram się sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. Na stole zagoszczą zdrowe przekąski, które dodadzą dzieciom sił oraz energii do zabawy, a żaden gość nie wyjdzie głody ! Dysponuję zarówno wiedzą, jak i akcesoriami do podawania potraw.
Serdecznie zapraszam,
mgr dietetyk Magdalena Borowiec 
magdalenaborowiec92@gmail.com Odpowiednio zbilansowana dieta + treningi i praca nad ciałem idzie w dobrym kierunku. ;)
valletta
Olsztyn Obserwuj

Zszywek: 46 · Obserwują ją: 53

Ostatnio dodane:

Z przymrużeniem oka :D Jeju, bardzo prawdziwe! xx x x x Pamiętajcie, siła jest w nas! :)
Rodzynka1989
Obserwuj

Zszywek: 1156 · Obserwują ją: 5737

Ostatnio dodane:

.... Mydełko domowej roboty takie owoce akceptuje xD walentynki