artistic

Drzemie we mnie artystyczna dusza. Uwielbiam świat i to, jakie zgłębia tajemnice, co można jeszcze odkryć. Piszę, czytam, śpiewam pod prysznicem. Wattpad: monnta Blog: www.zaczytanewieczory.blogspot.com Zapraszam serdecznie!
artistic
Moje tablice obserwuje 352 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
śliczne Zapraszam na Wattpad; "Nevermind-Random Words" by monnta wiersze ~by monnta zapraszam na wiersze mojego autorstwa w trakcie czytania
draka13
cokolwiek Obserwuj

Zszywek: 28 · Obserwują ją: 9

Ostatnio dodane:

na telefon :)uchwyt/półeczka do ładowania telefonu Domowe żelki z soku owocowego Sposób przyrządzania: 1 Żelatynę zalej wodą i poczekaj, aż spęcznieje. 2 Rozpulchnioną żelatynę przełóż do garnka, dodaj miód i sok, np. malinowy. Możesz wykorzystać soki owocowe o różnych smakach. Ważne, by były klarowne. Podgrzewaj cały czas mieszając, aż do całkowitego rozpuszczenia żelatyny. Uważaj, żeby nie zagotować płynu. 3 Kiedy żelatyna całkowicie się rozpuści, rozlej płynną galaretkę do pojemników na lód. Kiedy galaretka wystygnie, schowaj pojemniki do lodówki na kilka godzin. Po tym czasie żelki są gotowe do spożycia. Wyciągnięcie żelek z pojemnika ułatwi zanurzenie go na sekundę w gorącej wodzie. Domowe żelki. Żelki z soku owocowego Składniki: 100ml dowolnego soku owocowego 6 łyżeczek żelatyny w proszku (lub 8 listków żelatyny) 1- 2 łyżki soku z cytryny 1 łyżka cukru (mniej lub więcej do smaku) Reszta w linku w komentarzu... słodko:)
zdezorientowana
. Obserwuj

Zszywek: 768 · Obserwują ją: 685

Ostatnio dodane:

#łazienka #dom #łazienka #brązy Świątecznie 45 dni!
weronikula
przed końcem świata Obserwuj

Zszywek: 3367 · Obserwują ją: 3308

Ostatnio dodane:

... Hmm ... ...
paulina19969
Obserwuj

Zszywek: 6498 · Obserwują ją: 2202

Ostatnio dodane:

Jakie cudne ;* Dobrze powiedziane Sweet ♡ Niesamowite ;**
Good_Evening
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 544 · Obserwują ją: 229

Ostatnio dodane:

... ... ... Sun. Moon. Truth.
_Szalona_
Obserwuj

Zszywek: 141 · Obserwują ją: 654

Ostatnio dodane:

*-* /// Żyj :* .. <3