bechemod

Jestem od ok 14 lat związany z kosmetyką, zarówno praktycznie – dobór i wykonywanie wszelakich zabiegów kosmetycznych – jak i teoretycznie – były szkoleniowiec francuskiej marki profesjonalnej. Jednak przede wszystkim pasjonat w swojej dziedzinie.
bechemod
Moje tablice obserwuje 254 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Warszawa
Nakládaný hermelín czyli marynowany ser pleśniowy. Idealny pomysł na małe co nieco do piwa. Niebawem rusza sezon grillowy więc przepis jak znalazł. Klik przenosi na bloga po przepis. Galaretka na słono? Jak najbardziej. Wielkanocą podana w wyjątkowy sposób. 

Przepis na blogu (kliknij w zdjęcie) Santaverde to niesamowita marka z doskonałymi składami. Opiera swoje działanie o moc ALOESU. Co najbardziej intrygujące to to iż wodę w składach kosmetyków zastępuje sokiem z aloesu. Dzięki temu moc kosmetyku jest zdecydowanie większa. jak wam się podoba kolor rolu według Pantone? Nie wiem jak na was ale dla mnie desery z galaretkami niezależnie jakie by nie były proste lub skomplikowane zawsze stanowiły idealne „comfort food” dlatego dziś na blogu przepis na galaretkowiec, czyli deser który sprawia, że jestem Happy.

Lubicie kolorowe desery? 

Przepis po kliknięciu w zdjęcie
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY