bechemod

Jestem od ok 14 lat związany z kosmetyką, zarówno praktycznie – dobór i wykonywanie wszelakich zabiegów kosmetycznych – jak i teoretycznie – były szkoleniowiec francuskiej marki profesjonalnej. Jednak przede wszystkim pasjonat w swojej dziedzinie.
bechemod
Moje tablice obserwuje 253 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Warszawa
jak wam się podoba kolor rolu według Pantone? Nie wiem jak na was ale dla mnie desery z galaretkami niezależnie jakie by nie były proste lub skomplikowane zawsze stanowiły idealne „comfort food” dlatego dziś na blogu przepis na galaretkowiec, czyli deser który sprawia, że jestem Happy.

Lubicie kolorowe desery? 

Przepis po kliknięciu w zdjęcie Osobiście bardzo lubię zapiekanki i lubiłem je już od dziecka. Mam jednak trochę takie wrażenie iż zostały one zapomniane, odsunięte na bok, ponieważ nie były postrzegane jako coś wykwintnego, a raczej biedne i szybkie danie. Tak naprawdę dają nam możliwość puszczenia wodzy fantazji i pokazania naszej kreatywności. Dziś na blogu nie zupełnie przepis. Zapraszam Was na zapiekanki. 

Jakie są wasze ulubione dodatki do zapiekanek? 

Michał Dziś trochę o mojej ulubionej najbardziej eco marce na świecie i jej interesującym szamponie. Klik przenosi na blog :) Dziś na blogu o brodzie, byciu męskim i nie męskim jak kto woli, ale przede wszystkim wiele razy pada słowo barber.
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY