bodyempirePL

Jesteśmy producentem kosmetyków, oferującym skuteczne produkty, które w składzie posiadają naturalny kolagen oraz ektoine. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na naszej stronie internetowej http://bodyempire.pl/
bodyempirePL
Moje tablice obserwuje 1 osoba Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Kraków
OSTATNIE DNI KONKURSU - mało osób biorących udział = duża szansa na wygraną !!!

Do wygrania jest Peeling Body Empire o wartości 100 zł, który oparty jest na bioaktywny kolagenie. Wygrywają 2 osoby, które wykonają trzy poniższe kroki:
• Polub stronę Body Empire Polska
• Udostępnij post konkursowy
• Dodaj komentarz pod postem: „Wygram peeling Body Empire” 
Losowanie zwycięzców odbędzie się w środę 4 września 2016 ( zostanie załączony film z losowania ). Do wygranych osób odezwę się w wiadomości prywatnej. Do dzieła ! Link w komentarzu Uwaga konkurs ! Do wygrania peeling do twarzy firmy Body Empire  o wartości 100 zł ! Peeling oparty jest na bioaktywny kolagenie. Wygrywają 2 osoby, które wykonają trzy kroki na profilu na FACEBOOKU.
• Polub stronę Body Empire Polska
• Udostępnij post konkursowy
• Dodaj komentarz: „Wygram peeling Body Empire”

Losowanie zwycięzców odbędzie się w środę 4 września 2016 ( zostanie załączony film z losowania ). Do wygranych osób odezwę się w wiadomości prywatnej. Pamiętajcie, że należy spełnić wszystkie powyższe kryteria! Do dzieła !

Link do profilu Body empire Polska w komentarzu ! Balsam antycellulitowy przy regularnym używaniu zmniejsza cellulit i nawilża skórę. Trądzik różowaty objawia się najczęściej pomiędzy 20 a 30 rokiem życia. Możemy go zaobserwować pojawieniem się rumienia na twarzy, a z czasem powstaniem tzw. pajączków, grudek i krostek, które mogą piec i swędzieć. Aby powyższe objawy nie były udręką, należy regularnie stosować środki łagodzące.

W tym celu powstała linia trądzikowa ( Roscea Line ) Body empire. Składa się z 7 produktów, jako kompleksowa kuracja skutecznie zwalczająca m.in. trądzik różowaty, rumień i wypryski.

Już niedługo konkurs na naszym profilu na facebooku (link w komentarzu), gdzie będą do wygrania produkty body empire. Jesteście ciekawi? Krem regeneracyjny na noc Body Empire - ekskluzywny krem składający się z czytego rybiego kolagenu i innych składników bioaktywnych