brylancik07

brylancik07
Moje tablice obserwuje 81 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 swa
..... ... ... ... ***
ChceJuzSwieta
Winter!! Obserwuj

Zszywek: 585 · Obserwują go: 902

Ostatnio dodane:

I oczywiście oby Boże Narodzenie również się udało! To już ostatnie zdjęcie kochani. Teraz już naprawdę do zobaczenia w 2020 roku! Spokojnej nocy! 2 zdjęcie! Dodamy jeszcze kilka świątecznych zdjęć na umilenie Wigilii!
Darhena
Zagwiździe Obserwuj

Zszywek: 10443 · Obserwują ją: 53386

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
Kaktusik753
Obserwuj

Zszywek: 26 · Obserwują ją: 77

Ostatnio dodane:

Hej dziewczyny...już niebawem zacznie robić się ciepło,więc trzeba będzie nosić koszulki,a ja mam mały problem. Jestem nastolatką,więc mam też i trądzik,ale nie taki normalny,bo na przedramionach i dekolcie :( Dotychczas jakoś go zakrywałam,bo nie nosiłam koszulek z krótkim rękawem,ale teraz chce się tego pozbyć..może któraś miała/ma podobny problem i coś doradzi? eyeliner+czarna kredka Jak osiągnąć taki efekt na ciemnych włosach? Da rade bez rozjaśniania np. pianką koloryzująca? Ogółem jem dużą ilość słodyczy  (co dnia). Od poniedziałku ich już nie jem. Czy jeśli przez 3 tygodnie nie będę jadła słodyczy i ostatni posiłek zjem o 18/19 (3 godz przed snem) To schudnę przez te 3 tygodnie?
ewela100
małopolskie Obserwuj

Zszywek: 436 · Obserwują ją: 1428

Ostatnio dodane:

mój ulubiony *.* śliczny Bardzo polecam!!! Wciągający :)
Sześcioletnia córka Kellera Dovera i jej koleżanka zostają uprowadzone. Zirytowany bezradnością policji ojciec bierze sprawy w swoje ręce. Po śmierci rodziców Claire Ibbetson dziedziczy kolekcję dzieł sztuki o nieoszacowanej wartości. Dziewczyna zleca wycenę spadku panu Oldmanowi, szanowanemu właścicielowi domu aukcyjnego.
margolka9891
Olsztyn Obserwuj

Zszywek: 1511 · Obserwują ją: 1638

Ostatnio dodane:

❄️❄️❄️ Kit - Knight rider ... ,,,
mundi10
Obserwuj

Zszywek: 4154 · Obserwują ją: 15145

Ostatnio dodane:

urry :) Polecam miłośnikom nieskomplikowanych, pysznych Kotleciki mielone zapiekane z ziemniakami pod pomidorową SAŁATKA IDEALNA NA GRILLA Robiłam już kilka razy kurczaka w sosie słodko-kwaśnym
merasis
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 5392 · Obserwują ją: 22244

Ostatnio dodane:

''' ``` /// ````
VMars
Neptun Obserwuj

Zszywek: 0 · Obserwują ją: 15

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY