dd33ss

Hej. Mam 16 lat. Bardzo chcę schudnąć. To mój cel na ten rok :>. Mam nadzieję, że mi pomożecie :). Moje hobby to rysowanie i jazda na rolkach. :)
dd33ss
Moje tablice obserwuje 63 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Olsztyn
trening na jędrne pośladki Stosował ktoś? Jak efekty? Polecacie? :D Hej :) Powiecie mi czy widać jakąś zmianę? Wydaje mi się, że zaczyna się coś tam kształtować. W talii ubyło mi 5,5 cm ;p Hej! Miałam w zeszłą niedzielę  moje wymiary ale zapomniałam więc z napiszę teraz z dwóch tygodni :D Ubyło mi: pępek-1,5cm, talia-1,5cm, uda-1,5cm, tyłek-0,5cm :)
Teraz napisze ile udało mi się zgubić centymetrów przez ten miesiąc: pępek-5,5cm, talia-5,5, uda-2cm, tyłek-2cm :)
Myślę, że jest nieźle, chociaż przeglądając się w lustrze  nie widzę zmian, no ale miarka raczej nie kłamie ;p Nie poddaje się, jedziemy dalej !!! :D Hej! :D Miałam wczoraj wstawić ten post ale byłam tak zmęczona po treningu i rolkach , że już mi się nie chciało włączać komputera ;p 
Minęły 2 tygodnie od zaczęcia się mojego odchudzania, jestem z siebie zadowolona, ponieważ chyba pierwszy raz tak długo wytrzymałam na diecie i treningach, wcześniejsze moje podejścia zazwyczaj kończyły się na pierwszym tygodniu, po prostu nie miałam motywacji. 
Teraz chcę się pochwalić moimi 'osiągnięciami' w gubieniu centymetrów w minionym tygodniu: 
pępek-1cm, talia-1cm, uda-brak zmian, tyłek-0,5cm :). Szczerze mówiąc, myślałam, że w dolnych partiach ciała zajdą największe zmiany ponieważ oprócz treningów z Mel B, również jeżdżę na rolkach i robię przysiady, no ale cóż... :D Ja się nie poddaje i mam nadzieje, że wy też nie!;) Życzę wytrwałości, abyście doszli do wymarzonej sylwetki :)

A jak tam u was zmiany? widać jakieś efekty? ;)