domnaglowie

Mój cel to wychować trzech synów i jakoś przeżyć nie odstrzelając sobie głowy. Powoli, wraz z dorastającymi chłopcami wychodzę z chaosu, ale tak naprawdę nie wiem, czy chaos dopiero mnie nie czeka...
domnaglowie
Moje tablice obserwuje 58 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Wrocław
... Labirynt matematyczny dla dzieci do druku – ćwiczy umiejętność liczenia i spostrzegawczość. Zadanie może być wstępem do dalszej nauki liczenia.

Zabawę rozpoczynamy od kwadratu z liczbą 1 oznaczoną kropeczką obok jeżyka. Dziecko, znajdując kolejne liczby powinno dojść do kwadratu oznaczonego liczbą 12 i drugą czerwoną kropeczką, gdzie znajduję się wyjście z labiryntu. Labirynt matematyczny do druku to świetne ćwiczenie umiejętność liczenia i spostrzegawczości. Zadanie może być wstępem do dalszej nauki liczenia.

Zabawę rozpoczynamy od kwadratu z liczbą 1 oznaczoną kropeczką obok jeżyka. Dziecko, znajdując kolejne liczby powinno dojść do kwadratu oznaczonego liczbą 12 i drugą czerwoną kropeczką, gdzie znajduję się wyjście z labiryntu. Labirynt matematyczny dla dzieci do druku – ćwiczy umiejętność liczenia i spostrzegawczość. Zadanie może być wstępem do dalszej nauki liczenia.

Drogę przez labirynt wyznaczają kolejne liczby od 1 do 26. Wejście i wyjście oznaczone jest czerwonym trójkątem. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10 pdf – celem zadań jest doskonalenie umiejętności wykonania prostych działań matematycznych z poziomu zerówki.