dorotka129

Hej jestem Dorota... Największa pasja? -fotografia. Towarzyszy mi NikonD7100, od niedawna robię masę solną, lubię coś skleić, uszyć. Zapraszam na stronę Słone pomysły na fb oraz My Photography Dorota Murawska
dorotka129
Moje tablice obserwuje 32 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Białystok, Poland
Metryczka 3d diy Baranek z masy solnej Anioł z masy solnej. Ten zrobiłam na pierwsze urodziny salonu fryzjerskiego. Zapraszam na stronę fb Słone pomysły. :) Długi, zimowy, świąteczny rodzinny spacer:
-wiele chęci
-zero stresu
-obowiązkowe czapki i rękawiczki
-1 para sanek
-1 aparat fotograficzny
-1 długa droga, najlepiej przy lesie z pieknymi widokami
-sporo uśmiechów
-dużo spokoju
-ogromnie dużo radości Lepienie bałwana:
-kilka sprawnych rąk
-dużo uśmiechu
-jeszcze więcej chęci
-trochę mokrego śniegu
-1 marchew, 2 kamyki i rózga
Bałwan jak malowany.

44

2

„Stoję nieruchomo. Przysuwam obiektyw coraz bliżej i bliżej. Wstrzymuję oddech. Takiego okazu jeszcze nie posiadam w swojej „kolekcji”. Boję się, że gdy wcisnę do końca spust migawki odleci. Okazuje się że ten „model” chce współpracować i ani myśli uciekać. Jakaż jest moja radość że go mam! Jakaż jest też moja radość kiedy wiem, że zatrzymałam ten cudny moment, chwilę- którą niosę teraz w sprzęcie, ale wciąż ją widzę gdy zamykam oczy. Fotografia to jest właśnie mój odpoczynek. To moja sztuka obserwacji. W każdym zwykłym miejscu można znaleźć coś bardzo interesującego, coś co pomoże nam odpocząć i zrelaksować się. Czy to będzie wanna i dobra książka czy balkon i podziwianie chmur na niebie... Szukajmy swoich miejsc!

44

2

Tak to właśnie jest to co lubię. Odpoczywam robiąc zdjęcia makro owadom. Do każdego muszę podejść inaczej. Jeden zbyt zwinny, inny zaraz może odleci, kolejny zbyt mały...” Mam niesamowicie wytężony wzrok, myślę że już wyrobiony przez takie zdjęcia. Mam przez to ogromną cierpliwość, a nie każdy ją ma, dlatego nie każdy lubi robić takie zdjęcia. Ja uwielbiam, to mój sposób na udany dzień.

44

2

Ktoś kiedyś powiedział, że człowiek odpoczywa wtedy gdy robi to co lubi. Tak... Ja odpoczywam fotografując. Dla mnie to nie są takie zwykłe wyjścia na szybkie pstryknięcia. Chodzi o coś innego. Kocham naturę, uwielbiam. Kiedy jeszcze nie fotografowałam nie zauważałam tak wielu rzeczy. Teraz jest inaczej. „Idę leśną ścieżką. Mam czas. Nikt mnie nie goni. Nie lubię pośpiechu. Podziwiam zieleń! Tak! Uwielbiam lato! Siadam na trawie i zamykam oczy. Kocham leśne widoki, zapachy, rośliny no i owady.

15

0

zdrówka kocurku!!!

20

2

Super zmiana, gratuluję a co cwiczylas??
dorotka129
dorotka129 polubiła: ...

2

24

dorotka129

2

22

dorotka129

1

18

1

7

z takimi pytaniami to nie tutaj wklej zdjęcie na fb na stronie - wyzwanie urzadzam swoje mieszkanie, tam ludzie pomogą

8

5

jak cudowna rodzinka, śliczności do całowania :)

8

7

co to za piesulek? jaka rasa?

11

92

11

0

mimo że jestem na ostatnim miejscu także bardzo się cieszę :) dziękuję i wesołych Świąt Kochani!!!
dorotka129
dorotka129 skomentowała: ......

7

52

mi też, są cudowne... :)
dorotka129
dorotka129 skomentowała: ......

7

52

gdzie mozna takie kupic?

79

8

https://zszywka.pl/u/dorotka129/magia-swiat-3151556.html Nie wyobrażam sobie Świąt bez... mojej rodziny, rodzinnej atmosfery. Bez krzątaniny od rana wśród cudownych zapachów. Bez spoglądania w okno by dostrzec pierwszą gwiazdkę bez witania się z przybyłymi gośćmi, łamania się opłatkiem i składania sobie wspólnie pięknych życzeń. Bez uśmiechów, buziaków, bez krzyku i biegania małych dzieci. Nie wyobrażam sobie Świąt bez pysznych wigilijnych potraw, bez mikołaja specjalnie dla dzieci. Jest przy tym zabawa dla każdego. No i oczywiście kolędy przy choince...Achh dużo tego... Takie są moje Święta.