esquilinha

Nie mam czasu, zarobiona jestem po łokcie. Albo konkret albo nic. Uważam, że życie nie ma żadnego sensu, ale to nie ma większego znaczenia:)
esquilinha
Moje tablice obserwuje 10 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Dabrowa Gornicza
Papier ekologiczny, lekko chropowaty. Oliwkowy kolor podkreśla wczesno–wiosenny, niewinny charakter kartki. Baranek jeszcze nie ostrzyżony. Koniecznie kupcie bazie na stół. Papier na okładkę - z produkcji ekologicznych. I tu niespodzianka. Ten papier produkowany jest z produktów ubocznych pozostałych po obróbce kiwi. Kartka ekologiczna, swojska lecz jednocześnie egzotyczna. 
#kartki #wielkanoc #kartkiwielkanocne #kartkibiznesowe #kartkifirmowezlogo #kartkifirmowe #Easter #Ostern Papier ekologiczny, lekko chropowaty. Oliwkowy kolor podkreśla wczesno–wiosenny, niewinny charakter kartki. Baranek jeszcze nie ostrzyżony. Koniecznie kupcie bazie na stół. Papier na okładkę - z produkcji ekologicznych. I tu niespodzianka. Ten papier produkowany jest z produktów ubocznych pozostałych po obróbce kiwi. Kartka ekologiczna, swojska lecz jednocześnie egzotyczna. 
#kartki #wielkanoc #kartkiwielkanocne #kartkibiznesowe #kartkifirmowezlogo #kartkifirmowe #Easter #Ostern wielkanoc 7 kartka na Wielkanoc kartka na Wielkanoc