ewelina2608

Jaka jestem ? Jedyna w swoim rodzaju. Dla każdego inna. Zawsze taka sama. Dla jednych księżniczka, dla innych szara myszka. Niezastąpiona, niepowtarzalna. Ciągle szalona, zawsze normalna. Wiecznie otwarta. Miłości warta. Nieidealna ja...
ewelina2608
Moje tablice obserwuje 627 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Gdańsk
okno w kuchni Pierwszy raz sięgnęłam po książki Corinne Michaels i nie zawiodłam się.
Każda z tych książek opowiada o tym, że nie ważne jak byłoby źle, nawet z najgorszej sytuacji jest wyjście.
,, Powiedz, że zostaniesz" to pierwsza część opowiadajaca o załamanej Presley, która po samobójczej śmierci męża razem z dziećmi musi porzucić swoje dotychczasowe życie. Jest zmuszona zostawić wszystko i wyjechać do miejsca, o którym tak bardzo chciała zapomnieć. Miejsca, w którym przeżyła swoją pierwszą prawdziwa miłość i pierwsze bolesne rozstanie. Do Tennessee. Niestety, ale ani miejsce, ani Zach nie pozwala jej zapomnieć o tym co ich łączyło. Ich historia jest jakich wiele. Pierwsza nastoletnia miłość, pierwsze poważne kłótnie, rozstanie. I w końcu po 17 latach powrót w to samo miejsce. Zrozpaczona Presley wraca do miejsca, w którym przeżyła swoje cudowne, ale i też te gorsze momenty. Nie dopuszcza do siebie myśli, że może stanąć twarzą w twarz z Zachem. Niestety, staje się to szybciej niż się tego spodziewała. Co się wydarzy między nimi? Dowiedzcie się sami ❤️ Ta opowieść ma w sobie coś, co nie pozwala oderwać od niej wzroku. Bawi, cieszy ale tez sprawia, że każda z nas mogłaby postawić się na jej miejscu. Dawno nie wylałam tyłu łez, co podczas czytania książki Klaudii Bianek ,,Jedyne takie miejsce". Są takie książki, które długo zapadają nam w pamięć. I ta pozycja na pewno do nich należy. Opowiada o tym, jak opinie innych ludzi potrafią zniszczyć człowieka. Jak potrafią sprawić, że nasza samoocena osiąga zenitu. Pokazuje nam, a zarazem pyta: Czy przyjaźń męsko-damska istnieje?
Historia jest o młodej Lenie, która w wieku 16 lat została samotna matka Marcela. Mieszkają w małym miasteczku z babcia, w którym każdy wie wszystko o każdym. Natomiast nikt nie wie, kto jest ojcem Marcela. Lena w dzieciństwie przyjaźniła się z wnuczkiem sąsiada Alanem, który co wakacje przyjeżdżał w odwiedziny do dziadka. Jednakże pewnych wakacji nie przyjechał. Następnych też nie... Lena myślała, że przyjaciel o niej zapomniał.. Aż w koncu po 10 latach zjawia się w drzwiach Leny, zaskoczony odkryciem, że Lena ma syna... Jakie tajemnice jeszcze kryje Lena? Czy przyjaźń, mimo upływu 10 lat przetrwała? Co sprowadza Alana po tak długim czasie do dziadka?
‌Gorąco zachęcam do przeczytania Piękna opowieść o dwojgu ludziach, których historia pokazuje że przeznaczenie i miłość prędzej czy później Cię znajdą.
Martyna jako mała dziewczynka po upadku z wysokości zaczęła widzieć chłopca - Kubę. Niestety, widziała go tylko ona. Każdy uważał ja za wariatkę. Starali się ja leczyć, natomiast bez skutku. Tymczasem ona, jak i Kuba dorastali, co w jego przypadku było niespotykane i ciężkie do wyjaśnienia. Byli dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego dnia Kuba znikł, a świat Martyny się zawalił. Minęły dni, miesiące, lata a przyjaciel nie wracał ... Nadeszły Święta Bożego Narodzenia. Po kolejnej kłótni z siostrą i rodzicami Martyna ucieka z domu nad morze i spotyka mężczyznę, łudząco podobnego do jej dawnego,, wymyslonego " przyjaciela. Czy jest to możliwe? Czy może choroba Martyny powraca. A może historia ma drugie dno? Jedno jest pewne, nie będziecie mogli oderwać od niej oczu tak jak ja nie mogłam. Cudowna historia na chłodne wieczory ❤️ Wracam po przerwie :)

Sam tytuł wskazuje na to, że będzie to ciekawa pozycja. Poznali się w barze, choć ,,poznali się" to za dużo powiedziane. Przy pierwszym spotkaniu Rachel wykrzyczała Cain'owi jaki to z niego podły facet. Wykorzystał jej przyjaciółkę, nie wspominając nawet o tym, że jest żonaty. Zabawił się z nią, a później zostawił jak gdyby nigdy nic. Można było by pomyśleć, że jest to zwykła kłótnia pomiędzy kobieta a mężczyzna, ale Rachel nie przewidziała jednego. Mianowicie tego, że pomyli mężczyzn. Mogłoby się wydawać, że to koniec kłopotów i upokorzeń naszej głównej bohaterki, ale nie :)
Następnego dnia spotyka Clain'a na uczelni, który jak się okazuje jest jej profesorem, a Rachel jego asystentką. Zapowiada się ciekawa współpraca zważywszy na okoliczności poznania.
Ta dwójka to mieszanka wybuchowa. Kłócą się jak mało kto, kochają jeszcze lepiej, najlepiej o tym czytać po 22:00 :) Sprawdźcie, co ta dwójka potrafi ze sobą zrobić. Nie bez powodu Vi Keeland uważana jest za jedną z najlepszych autorek książek erotycznych. Nie pożałujecie.

I pytanie? Czy wolicie takie długie opisy, czy raczej w dwóch trzech zdaniach ? :)
DO GÓRY