forway

Uczennica klasy maturalnej.Interesuję się modą,wszelkimi domowymi sposobami na urodę,szczególnie włosów oraz zdrową kuchnią.Chciałabym kiedyś założyć blog więc zszywka to mój taki mały pomocnik, mam nadzieję,ze znajdziecie tu coś dla siebie :)
forway
Moje tablice obserwuje 2014 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Bolesławiec
moje fit śniadanko ,pieczona owsianka, czyli kawał ciacha na dzień dobry! 

zdjęcie z insta @angelikaborucka moje fit śniadanko, czyli seduszkowe pancakes z masłem orzechowym, yummy! 

zdjęcie z insta @angelikaborucka a co mi tam, szczęsciem trzeba się chwalić :D  żegnajcie boczki! 

efekt 2-3 miesięcy, czuję się lepiej, wyglądam lepiej! 

Chodakowska + Trening na talię osy z Gabrysią (yt) 

od przyszłego miesiąca planuje dodać obciążenie, ciągle do przodu! 

na instagramie znajdziecie moje jedzonko 
@angelikaborucka Witam moje kochane, tylko mnie nie zjedzcie na starcie :) Chciałabym wyrobić sobie brzuch, jak się napnę to coś tam widać, ale ogólnie mam trochę tłuszyku, którego chciałabym się pozbyć.Z odżywianiem się myślę,że nie ma problemu, bardziej chodzi mi o ćwiczenia :)

 Ile razy w tygodniu i jak długo powinnam ćwiczyć mięśnie brzucha? Czy 15min dla zaawansowanych Gackiej i 15min dla początkująych + 15min boczki wystarczy? może podeślecie jakieś filmiki, które wam pomogły? Nie oczekuję kaloryfera, płaski brzuch z delikatnymi mięsniami i będę prze szczęśliwa :) za wszelkie rady dziękuję. Dodam,ze ćwiczę z Chodakowską od dawna, ale czas na wyższy level Natalia Gacka-ćwiczenia ABS dla zaawansowanych

robiłyście te ćwiczenia? ja jestem po, ale ciekawią mnie efekty :) a może macie jakieś sprawdzone filmiki na mięśnie brzucha dla zaawansowanych? :)