girl123

girl123
Moje tablice obserwuje 34 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
... Wszystkie nasze marzenia mają szansę się spełnić, jeśli mamy odwagę je realizować. ; ) aww *.* ...
Spitfire0
Słupsk Obserwuj

Zszywek: 88 · Obserwują go: 221

Ostatnio dodane:

come to the dark side ;) 
Darth Vader - format A3 nabiera kolorów ;)) Obcy - format A3 obcy - format A3
w toku ;)
lex610
Obserwuj

Zszywek: 4 · Obserwują ją: 40

Ostatnio dodane:

Kochana <3 Moja piękna <3 ukochany złośnik<3 własne...
karolajn1
ns Obserwuj

Zszywek: 108 · Obserwują ją: 1065

Ostatnio dodane:

szarość i pastele Dobre miejsce ;) Piękne cudo Wnętrze.
karategirl
Obserwuj

Zszywek: 10 · Obserwują ją: 31

Ostatnio dodane:

miesiąc do zawodów i jeszcze parę kilo do zarzucenia ;( jak wasza forma ? dorsz z grila <3<3<3
niedobrzylec
NIE WAŻNE Obserwuj

Zszywek: 70 · Obserwują ją: 243

Ostatnio dodane:

Sukienka od Lou. Ta jest piękna ! ♥ Ciasto 3Bit. Robiłam go wczoraj do kawy i jest megaaa słodki ♥ Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było tutaj na zszywce i nie dodawałam kompletnie nic , ponieważ ponad miesiąc już z własnej głupoty siedzę w domu i jak na razie nie ćwiczę i pewnie będę musiała sobie dać spokój z wysiłkiem fizycznym przynajmniej z rok! A więc tak jak wiecie... jestem po 2 porodach i jak to każda kobitka chce wyglądać pięknie a szczególnie po porodach każda z nas wie jakie to uczucie kiedy ciało nie jest już takie jak wcześniej. A więc w skrócie.. po moich wybojach, ćwiczeniach itp bolały mnie stawy ( na szczęście przeszły) problem z kolanami i do tego wynik RTG kręgosłupa :  PŁYTKIE , DŁUGOŁUKOWE LEWOSTRONNE SKRZYWIENIE ODCINKA PIERSIOWO-LĘDŹWIOWEGO KRĘGOSŁUPA Z ROTACJĄ TRZONÓW KRĘGÓW. Także czeka mnie pewnie rehabilitacja. Uważajcie na siebie dziewczyny.Miłego wieczoru : * Pijecie wodę z cytrynką ?
king92a
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 36 · Obserwują ją: 70

Ostatnio dodane:

salatka z kurczakiem na obiad :) na sniadanie owoce, jogurt grecki i granola a do picia swiezy sok z marchewki i jablek :) owsiankowe love <3 szpinakowe naleśniki <3 ktoś próbował?
yourchange
Obserwuj

Zszywek: 142 · Obserwują ją: 252

Ostatnio dodane:

Portal Weselnapolska. Torty weselne, słodkości ślubne, inspiracje i pomysły. frezje pięciu składnikowe smoothies : : : :
fitmagda
Tychy Obserwuj

Zszywek: 10 · Obserwują ją: 303

Ostatnio dodane:

bo w życiu trzeba mieć plecy .... może prawda :) dzisiejszy :)
GreenHeart
Brenna, Śląskie Obserwuj

Zszywek: 979 · Obserwują ją: 575

Ostatnio dodane:

... ... ... ....