hanni

hanni
Moje tablice obserwuje 22 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
*** Sernik na Zimno: 18 Najlepszych Przepisów na Pyszny i Lekki Deser Zapiekany kalafior Igi Ekspresowe bułeczki bez wyrastania! 5 minut roboty, 25 minut w piekarniku i gotowe! Przepis na blogu :) ...
Damusiapl
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 196 · Obserwują ją: 1219

Ostatnio dodane:

TOP 14 Pysznych Przepisów na Dania z Kurczakiem Pyszne Przekąski na Imprezę – TOP 12 Przepisów Które Zachwycą Waszych Gości Najlepszy Przepis na Pierniczki Dojrzewające – Idealny Przepis na Święta Jesienne Dekoracje do Ogrodu: TOP 15 Najlepszych Inspiracji na Dekoracje Jesienne
domnaglowie
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 102 · Obserwują ją: 58

Ostatnio dodane:

... Labirynt matematyczny dla dzieci do druku – ćwiczy umiejętność liczenia i spostrzegawczość. Zadanie może być wstępem do dalszej nauki liczenia.

Zabawę rozpoczynamy od kwadratu z liczbą 1 oznaczoną kropeczką obok jeżyka. Dziecko, znajdując kolejne liczby powinno dojść do kwadratu oznaczonego liczbą 12 i drugą czerwoną kropeczką, gdzie znajduję się wyjście z labiryntu. Labirynt matematyczny do druku to świetne ćwiczenie umiejętność liczenia i spostrzegawczości. Zadanie może być wstępem do dalszej nauki liczenia.

Zabawę rozpoczynamy od kwadratu z liczbą 1 oznaczoną kropeczką obok jeżyka. Dziecko, znajdując kolejne liczby powinno dojść do kwadratu oznaczonego liczbą 12 i drugą czerwoną kropeczką, gdzie znajduję się wyjście z labiryntu. Labirynt matematyczny dla dzieci do druku – ćwiczy umiejętność liczenia i spostrzegawczość. Zadanie może być wstępem do dalszej nauki liczenia.

Drogę przez labirynt wyznaczają kolejne liczby od 1 do 26. Wejście i wyjście oznaczone jest czerwonym trójkątem.
LadyInRed21
Obserwuj

Zszywek: 1113 · Obserwują ją: 193

Ostatnio dodane:

#Szarlotka z #budyniem bez pieczenia #ciasto#Kubuś #cudna #idealna kuchnia #lazienka #elegancja
kasiulkab
Tarnów Obserwuj

Zszywek: 864 · Obserwują ją: 4673

Ostatnio dodane:

Pamukkale, Turcja :) ... ...*... xdd
anetaRaCzYnSka14
Zakopane Obserwuj

Zszywek: 40422 · Obserwują ją: 116327

Ostatnio dodane:

... **** Moja cudna choineczka w bieli... Diy