justa3212

justa3212
Moje tablice obserwuje 8 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Joseph.
Emi
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 592 · Obserwują ją: 1433

Ostatnio dodane:

Zestaw pudełek Pudełko 8 minut dziennie na miesnie brzucha ( Brzuch w 8 minut ) Chałwa
Składniki:

-300g sezamu

-4 łyżki miodu

 

Sezam uprażyć na suchej patelni, uważając żeby się nie przypalił. Ma być tylko uprażony, więc jak tylko poczujecie mocniejszy zapach sezamu, możecie go zdjąć. Następnie sezam odstawić z chłodne miejsce do przestygnięcia. Gdy będzie zimny wrzucić go do blendera i zmiksować go na miazgę. Będzie to trwało jakieś 4-5 minut. Po tym czasie dodać miód (można zastąpić golden syrupem) i ponownie zmiksować.

Masę przełożyć do małego (prostokątnego lub kwadratowego), pojemniczka wyłożonego folią spożywczą (łatwiej będzie wyjąć z niego chałwę). Wierzch chałwy zakryć resztą folii spożywczej z boków i wstawić do lodówki na co najmniej 2 godziny. Po tym czasie wyjąć, pokroić i jeść. Ewentualnie można też polać stopioną czekoladą. 

Do chałwy możecie dodać też różnego rodzaju suszone owoce, orzechy, kawałki czekolady, wanilię i co jeszcze sobie chcecie :)
Olcia_97
Tokio Obserwuj

Zszywek: 1007 · Obserwują ją: 1487

Ostatnio dodane:

.,. ... ........... ...
Lew_Internet
sawanna ZSZYWKA Obserwuj

Zszywek: 8 · Obserwują go: 4117

ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 6055 · Obserwują ją: 2955335

Ostatnio dodane:

Biegnę Cię przytulić ❤️ Remont domu i mieszkania – jak zrobić to tanio i szybko? Sztuka przygotowywania risotto: poznaj nasze sekrety udanego i kremowego ryżowego dania! Luksusowy sen - materace Hilding w roli kluczowego elementu sypialni
jogurt
Obserwuj

Zszywek: 198 · Obserwują ją: 78

Ostatnio dodane:

Seven Pounds - Trailer Sleepers (1996) Official Trailer - Robert De Niro, Kevin Bacon, Brad Pitt Drama Movie HD My Week With Marilyn - Official Trailer [HD] 2011 Burnt Official Teaser Trailer #1 (2015) - Bradley Cooper, Sienna Miller Movie HD