kOOcie_OOczy

Hej! :) W skrócie: *Kocham Avenged Sevenfold *Piszę opowiadania *Zdarzy się, że coś nabazgram *Lubię lalki *Inspiruję się zszywką *Mam 16 *Kocham koty. Mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracowało ^^
kOOcie_OOczy
Moje tablice obserwuje 196 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Warszawa
Ktoś oglądał? Jak wrażenia ? Ja obejrzałam 2 sezony w kilka dni, bardzo mnie to wciągnęło. Szkoda tylko, że nie każdy to docenia. Czyż on nie jest piękny ?^^ Hej! Zwracam się z prośbą o pomoc, Zszywkowiczki. A właściwie mam tu na myśli pisarki i polonistki.
Otóż. W moim miasteczku jest konkurs na napisanie opowiadania fantasy. Na początku miałam wrażenie, że chodzi o fantastyke, bo fantasy to podgatunek, ale jak się dowiedziałam, fantasy rządzi się swoimi prawami, zaczerpnięcia z mitologii i folkloru, i tym podobne.
Mam pomysł na napisanie opowiadania a propo dwóch ras ( nie ludzkich ), potem jakiś konflikt między nimi itp.
Planowałam stworzyć te rasy jako błąd w ewolucji, ale potem doczytałam na czym opiera się fantastyka. Moje pytanie brzmi: Czy muszę zawierać mitologię itp. w tym opowiadaniu? Czy jak tego nie zawrę, to nadal to będzie fantasy? I ogólnie, czy ktoś mógłby mnie nakierować pod tym kątem? 
Nie proszę o napisanie opowiadania xDD
Tylko o jakąś pomoc. Anna&Elsa *-*