kamila2500

kamila2500
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Janowo, Olsztyn, Poland
Serena (2014) !!! ... ... Z klamerkami
jolka1982m
Obserwuj

Zszywek: 172 · Obserwują ją: 200

Ostatnio dodane:

Przepis na granolę Rollsy z Tortilli: TOP 10 Najlepszych Przepisów na Pyszne Przekąski Pyszne i Zdrowe Koktajle Odchudzające: TOP 12 Najlepszych Fit Przepisów Jedzenie do Pracy: TOP 15 Najlepszych Propozycji na Lunch do Pudełka
kredka125
lubin Obserwuj

Zszywek: 19 · Obserwują ją: 12

Ostatnio dodane:

Barbara Palvin !!! Mmmm :DDD Laminowanie
Asioolq
Ełk Obserwuj

Zszywek: 3348 · Obserwują ją: 1394

Ostatnio dodane:

*** Spodnie <333 Klik w zdjęcie, żeby zobaczyć cenę Sernik Czekoladowy – TOP 16 Najlepszych Przepisów na Pyszny Deser ***
MartusiaBabel
Obserwuj

Zszywek: 176 · Obserwują ją: 8

Ostatnio dodane:

Tort z rurkami tort  z truskawkami kartka ...
Love_in_books
Opole Obserwuj

Zszywek: 2842 · Obserwują ją: 12625

Ostatnio dodane:

Sernik na gofrach z serków homogenizowanych Ciasto oreo z truskawkami i czekoladą Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.
Kiedy seria złych decyzji prowadzi Teddy do wpadki z policją, interweniuje tajemniczy nieznajomy. Zaprasza ją do złożenia podania do instytutu dla mediów, placówki ukrytej u wybrzeży San Francisco, gdzie studenci są szkoleni niczym pracownicy Delta Force: uczelnia ta jest konkurencyjna, bezwzględna i ściśle tajna. Studenci uczą się tam telepatii, telekinezy, umiejętności śledczych i taktyki SWAT. A jeśli przetrwają szkolenie, kontynuują służbę na najwyższych szczeblach władzy, wykorzystując swoje umiejętności do ochrony Ameryki i świata.
W grupie Teddy zaprzyjaźnia się z Lucasem, buntownikiem, który siłą woli umie wzniecić ogień i ma nad nim kontrolę; Jillian, hipsterką, która umie pośredniczyć w komunikacji między zwierzętami i ludźmi; oraz Molly, hakerką, która potrafi uchwycić stan emocjonalny innych osób. Ale gdy Teddy czuje, że być może wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi, zaczynają się dziać dziwne rzeczy: dochodzi do włamań, giną studenci i wiele więcej. Teddy przyjmuje niebezpieczną misję, która ostatecznie sprawi, że dziewczyna zacznie kwestionować wszystko – swoich wykładowców, rodzinę, a nawet samą siebie. Johnnie (Nicholas Galitzine) to utalentowany i ekscentryczny skrzypek mieszkający w Manhattanie. Chłopak utrzymuje się z grania na ulicach. Pewnego dnia podczas podróży metrem poznaje Ruby (Keenan Kampa), młodą baletnicę studiującą na słynnej uczelni Manhattan Conservatory of the Arts. Kiedy Johnnie w wyniku kradzieży traci ukochane skrzypce, Ruby oferuje mu swoją pomoc. Wkrótce para wraz z członkami okolicznej grupy tanecznej postanawia wziąć udział w prestiżowym konkursie instrumentalno-tanecznym, którego stawką jest 25 tysięcy dolarów. Podczas przygotowań do show między skrzypkiem a tancerką zaczyna się rodzić uczucie.
szuodziakk
Obserwuj

Zszywek: 379 · Obserwują ją: 27

Ostatnio dodane:

Proste ciasto z bananami Klopsiki w sosie pomidorowym. Placki owsiane Ciasto marchewkowe
kinianikki
Los Angeles Obserwuj

Zszywek: 1519 · Obserwują ją: 2653

Ostatnio dodane:

Sketchbook Challenge #19 Sketchbook Challenge #8 Sailor Mars yey <33