karmilka

karmilka
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Brak jeszcze zszywek.
imaginaryworldx
WorldX Obserwuj

Zszywek: 512 · Obserwują ją: 148

Ostatnio dodane:

piękności <3 ¤×¤ ... Zbliżają się Walentynki! Portret to dobry prezent :) narysujmi@gmail.com Nowy rysunek, tym razem moja ukochana Sunia. Rysuję również portrety- więcej w mojej tablicy Drawings/Rysunki
Nati3107
Obserwuj

Zszywek: 1 · Obserwują ją: 4

Ostatnio dodane:

kartka.
krzemcio
Radom Obserwuj

Zszywek: 67 · Obserwują ją: 175

Ostatnio dodane:

Każdy moment jest dobry, aby stać się lepszym człowiekiem ;). Czujesz że jesteś na dnie? Że mimo ciągłych upadków, bólu i krzywdy wyrządzonej nie tylko sobie ale też innym robisz to samo?. Tym razem uwierz w siebie, uwierz w Boga i powstań jako inny człowiek !!! ;) never Ufam Tobie. Ma rację ! ;)
Robert Litza Friedrich, jest dla mnie jednym z wzorów dobrego ojca , co jest trudna sztuką ( ma on 7 dzieci) i pomimo że żyje w świecie rock'n'rolla jest mega człowiekiem , który daje przykład innym artystom ale także nam, młodym ludziom w okresie  buntu.
mandarynka113
Bielsko-Biała Obserwuj

Zszywek: 0 · Obserwują ją: 4

stylistkipl
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 991 · Obserwują ją: 369134

Ostatnio dodane:

Płaszcz w roli głównej :)
Lubicie taką długość płaszczy? WIOSENNA KURTECZKA...♥ Limonka Cudo!
Szafa
Profil oficjalny
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 6096 · Obserwują go: 2223658

Ostatnio dodane:

Fryzura okolicznościowa ślubna od oazapiekna z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Jesień od gretastyl z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Khaki parke od gretastyl z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki weekendowy luz od iwona48 z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 6040 · Obserwują ją: 2955319

Ostatnio dodane:

Prezenty dla rodzeństwa – jak wybrać odpowiedni prezent urodzinowy dla swojego brata lub siostry? Adidas Stan Smith: Ikona Sneakersów z Ponadczasowym Designem Darmowa wycena nieruchomości – gdzie znaleźć kalkulator? Jak wybrać prezent na komunię dla dziewczynki?