kasia_jan

www.wyspainspiracji.pl Zapraszam po mocną dawkę inpiracji!
kasia_jan
Moje tablice obserwuje 8142 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Wodzisław Śląski
Jak zorganizować wieczór panieński w marynarskim stylu? Dekoracje, pomysły, DIY Odwiedziłam ostatniej niedzieli Štramberk w Czechach – urocze miasteczko tuż za czeską granicą. Oto dlaczego warto na weekendowy wypad wybrać Štramberk, co warto zobaczyć, jak dojechać i gdzie zjeść. Wskazówki, porady, atrakcje - Sycylia - Taormina i Castelmola Laponia - co warto zwiedzić? Gwadelupa - rajska wyspa - co zobaczyć, co zwiedzić?
Blog Wyspa Inspiracji

62

6

Plan na życie? To zabawne, że gdyby tylko coś sobie zaplanuję, to życie i los przynosi zupełnie co innego! Czasem wystarczy posłuchać głosu serca, bo nie zawsze to, co myślimy, że jest dla nas dobre. Warto wyjść poza utarty schemat studia-praca-związek-rodzina i od czasu do czasu wypróbować swój charakter poza magiczną strefą komfortu. Mój sposób na pogodzenie kariery, studiów i zawrotnego tempa życia było nauczenie się korzystanie z chwili tu i teraz. A czasem gdy jest naprawdę źle, ucieczka w góry to dobry sposób na zachowanie harmonii. Kontakt z naturą, wysiłek i bycie z sobą sam na sam to coś, co daje mi szczęście.

0

1

105

4

Mój przepis na pełne koloru i szczęścia życia to podróże. Nigdzie nie doświadczyłam tylu barw co zwiedzając. Kolor, smak i zapach próbowanych potraw, soczyste barwy pysznych owoców, mieniące się niebo podczas zachodu słońca na plaży czy feeria podczas jesiennej wędrówki po górach. Poczucie bycia częścią tego cudownego świata daje mi dużo satysfakcji, sprawia, że staram się pracować nad swoimi słabościami, by sięgnąć po kolejne szczyty i kraje i żyć tak, aby nasza planeta była dostępna w nieskażonym stanie jak najdłużej.
kasia_jan
kasia_jan polubiła: ...

0

3