klaudianotuje

Masaż jest z pewnością moja największą pasją. Uwielbiam smakować nowych rzeczy, dlatego rzadko się nudzę. Bez DIY nie wyobrażam sobie życia, a graniem na keyboardzie umilam sobie czas. :)
klaudianotuje
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Warszawa
najlepsze seriale, zapraszam do wpisu :) ... 5 wciągających seriali, które musisz zobaczyć! wpis o mnie :) piękne miejsce :)
draggle
Kraków Obserwuj

Zszywek: 165 · Obserwują ją: 437

Ostatnio dodane:

retro vintage plecak
wystawiam na vinted
stan: dobry
cena: 10zł plus wysyłka sprzedam śliczną bluzkę H&M.
wystawiam na vinted
cena: 19zł plus wysyłka sprzedam zwężaną sukienkę new look, rozmiar: XXS/XS
stan idealny, cena - 20zł
wysyłka - 10zł
wystawiam na vinted Sprzedam koszulę vintage w kwiaty
rozmiar: M
stan idealny, 100%wiskoza!
koszt: 13zł
wysyłka: 7zł
wystawiam na vinted
Milena121216
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 53 · Obserwują ją: 544

Ostatnio dodane:

CAT cat ☀️☀️☀️
dekostacja
Łódź Obserwuj

Zszywek: 560 · Obserwują ją: 936

Ostatnio dodane:

Zapraszam do postu w ktorym są same pomysły DIY na to jak zaaranżować mały miejski ogródek. Zapraszam do postu w ktorym są same pomysły DIY na to jak zaaranżować mały miejski ogródek. Zapraszam do postu w ktorym są same pomysły DIY na to jak zaaranżować mały miejski ogródek. Zapraszam do postu w ktorym są same pomysły DIY na to jak zaaranżować mały miejski ogródek.
pokularna
Obserwuj

Zszywek: 25 · Obserwują ją: 21

Ostatnio dodane:

Od kilku lat w internecie krążą wpisy motywacyjne i coachingowe. Praktycznie na każdym kroku napotykamy pełne działania posty, które zachęcają do ciągłego motywowania się i rozwijania. Staramy się je przyjmować z pokorą. Staramy się działać każdego dnia, bo wpaja się nam, że człowiek bez motywacji jest gorszy. A ja dzisiaj zadaję jedno pytanie. Co jest ważniejsze? Motywacja czy dyscyplina? Nie mam czasu!
Nie mam pieniędzy!
Nie mam sprzętu!
Nie mam pomysłu!
Nie mam ładnego mieszkania!

Nie mam...

A jaka jest Twoja blogowa wymówka? Jeżeli wymagasz od siebie zbyt wiele, to musisz koniecznie przeczytać ten artykuł :) Sprawdź, czy jesteś hejterem.
ostraostrowska
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 110 · Obserwują ją: 103

Ostatnio dodane:

Ja potrafię schować dumę do kieszeni, a jaką supermoc ma twój biznes? Masz 8 sekund? To doskonale, kliknij i niech zadzieje się magia w konkursie Gala Twórców 2019, w którym biorę udział <3 Masz ogrom pomysłów, ale problemy z ich realizacją? Czas zatem zamienić je w realny plan działania. 

Z mojego eBooka o zarządzaniu projektami, który napisałam z myślą o blogerkach, freelancerkach i mikroprzedsiębiorczyniach – dowiesz się jak to zrobić. Tak się szczęśliwie składa, że w minioną sobotę, celebrowałam (hucznie!) 3. urodziny pracowitego bloga. Korzystając z tej okazji w najnowszym poście zabieram was w podróż do przeszłości. 

Miłej lektury!