krn78

Jestem facetem. Czy to mało? Przy okazji, ta zszywka wcale nie jest najlepsza i nie dajcie się zwieść, że jest. Jest za to moja.
krn78
Moje tablice obserwuje 458 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Xxx
Trzy serwisy pogodowe, na które warto zwrócić uwagę. Pierwszy to new.meteo.pl. Tylko dla Polski. Można przeczytać naprawdę wiele. Drugi - burzowo.info. Jeśli ktoś spodziewa się (lub obawia) burzy, tutaj może zobaczyć gdzie i co. Mapa jest ogólnoświatowa. Trzeci - ventusky.com - mapa pogodowa również dla całego świata. Pokazuje temperaturę, ciśnienie, kierunki wiatrów, opady itp. Zdjęcie, jakby kto pytał, kradzione z wikipedii. Takie tam, dzisiejsze. Myślę, więc... Pomysł nie mój, wykonanie już tak. Jeśli kogoś zainteresuje, mogę udostępnić czcionki. Z okazji Dnia Mamy życzę wszystkim mamom biologicznym i adoptowanym, mamom doszłym i niedoszłym, mamom przyszłym i byłym, mamom szczęśliwym i mamom zawiedzionym, wszystkiego najlepszego z okazji ich święta! Niech dzisiejszy dzień okaże się dla Was szczęśliwy i pozbawiony trosk, i niech spełni się jedno z Waszych życzeń, najlepiej to najważniejsze :) Wszystkiego dobrego, Dziewczyny! :)

1

0

Dla mnie najważniejsza jest higiena, dokładne umycie twarzy.
krn78
krn78 skomentowała: ...

1

0

Obozy młodzieżowe? Co tam robicie? :) Co do pazurków: aerograf, czy pędzel?

5

1

Gdzie mieszkasz? Może jeszcze zdążę :P

1

1

Sensowny statyw i dobry obiektyw i można uwieczniać satelitę :)

1

4

Powiem tak: nie widzę wad tego przepisu :) Ja, co prawda, chyba bym to mięso ugotował zamiast upiec, ale upieczone da chyba lepszy efekt,będzie bardziej wyraziste. No i ja chyba dałbym więcej cebuli, ale ja to ja. Kurczę, tak mi się to podoba, że chyba to sobie dziś lub jutro zrobię :)
krn78
krn78 skomentowała: ....

22

2

Nie zgadzam się z tą zszywką. Facet może się starać, być 'najlepszy na świecie', a ona i tak pewnego dnia może dojść do wniosku, że jednak nie jest szczęśliwa i odejdzie do innego. Trzeba być sobą, po prostu. Jeśli jest się sobą, to jeśli jej pasuje, zostanie. Jeśli nie - i tak odejdzie, niezależnie od starań.
krn78
krn78 skomentowała: ....

1

3

Nie wiem... workowate te spodnie jakieś.

1

3

Mój przepis wygląda inaczej: zetrzyj kilka ziemniaków, tak żeby było dobrze, dodaj do tego jajko, wymieszaj. Potem dodaj mąkę, tak żeby było dobrze. Posól i popieprz. Posmakuj. Jeśli będzie słonawe i lekko pieprzne, jest ok. Smaż na dużej ilości oleju, a będzie dobrze. - i tyle :) Jeśli ziemniaki szybko puszczają wodę, warto ją odlać. Takie placki ziemniaczane po usmażeniu są bardzo neutralne: można jeść je zarówno na słodko (dżem, cukier) lub na pikantnie (sos czosnkowy, gulasz, pieczeń).
krn78
krn78 skomentowała: ...

5

6

Hmmm... jestem tylko facetem i niezbyt rozumiem, ale to taka wielka ujma, być rozwódką lub starą panną?

9

0

Nie przejmuj się tym, co inni mówią. A co jeśli powiem, jesteś za chuda? To nie będzie miało znaczenia, prawda? No. To niech tamto też nie ma. Najważniejsze, jak czujesz się sama ze sobą i jak odbierasz sama siebie. To, jak odbierają Cię inni, nie zawsze zależy tylko od Ciebie, a jeśli nie masz na coś w pływu, cóż... nie masz na to wpływu.
krn78
krn78 skomentowała: Mój nowy nabytek

5

1

Skrót myślowy: gratuluję zakupu i cieszę się z Twojego szczęścia.

3

1

Tak.
krn78
krn78 skomentowała: .....

1

0

'— Wiesz, dlaczego tak z nami jest? — spytałem. — Wiesz, dlaczego wołamy, żeby wszyscy zdychali i godzimy się sami zdychać? Bebek wiedział, ale pewnie chciał, żebym to powiedział głośno. Jeśli nawet tego nie chciał, to ja czułem, że wreszcie muszę to powiedzieć. I powiedziałem. — Bo nie ma dzieci, Bebek. Od piętnastu lat nie widziałem małego dziecka. Od piętnastu lat nie słyszałem dziecinnego głosu i płaczu. A i przez pierwsze pięć lat też nie było zbyt wiele dzieciaków. Jesteśmy jak skorupy, Bebek. Twardzi i puści. Nic nas nie wypełnia.' - Władysław Pasikowski, 'Ja, Gelerth'. Ot, tak mi się skojarzyło :)

5

1

Monnanom, jeśli masz ochotę, mam dla Ciebie propozycję. Napisz, proszę, do mnie maila. Mój adres jest taki jak login tutaj, na zszywce, a konto mam na serwerze o2.pl :) Łatwo się domyślić. Mam tylko prośbę: jeśli jesteś niepełnoletnia, pokaż nasze wiadomości rodzicom, szczególnie że jestem facetem.
krn78
krn78 skomentowała: ...

1

9

Nie rozpraszaj kierowcy podczas jazdy :)

1

2

Przeczytałem pierwszą część... jest bardzo, moim zdaniem, nierówna. Chwilami piszesz naprawdę świetnie tylko po to, żeby zdanie dalej spaprać całą pracę czymś banalnym, sztucznym. Tak jest, zresztą, we wszystkich Twoich pracach. Nie jestem też pewien, czy zastosowanie narratora wszystkowiedzącego jest trafne. Rzucasz czytelnikowi w twarz całe wnętrze bohaterów, nie pozostawiając żadnych tajemnic, zagadek, niedopowiedzeń. Postaw się w roli jednego bohatera (i wtedy przedstawiaj tylko jego myśli, pokazując tylko to, co on odbiera: że ktoś coś powiedział, że coś zobaczył, usłyszał, poczuł) lub też przedstawiaj rolę obserwatora (tylko zachowania, mimikę, wypowiedzi bohaterów, ale już bez 'pomyślała, że...'). W ten sposób zapewnisz nutkę intrygi, ukryjesz motywy, które będziesz mogła ujawnić później.

5

1

O bogowie... kredki? Jestem pod wrażeniem efektu i pełen podziwu dla tysięcy godzin ciężkiej pracy, żeby dojść do takiej wprawy. Tak z ciekawości i na przyszłość... rysujesz też na zamówienie?
krn78

1

1

Trufle to świetna sprawa. Niezapomniany smak, konsystencja... rewelacyjny grzybek :)

4

1

Ja się tam nie znam, ale nie wiem, co 'niewiele brakowało'. Nie jest to fotorealizm (bo i pewnie nie o to chodziło), ale gdybym miał możliwość, to pewnie powiesiłbym to sobie na ścianie.
krn78
krn78 skomentowała: ...

2

7

Jeśli ścieżka nie istnieje, to ją sobie wytyczę :)

1

1

Trzecia książka tego autora. Jak dla mnie, najlepsza. Marc Elsberg, według mojej opinii, coraz lepiej radzi sobie z piórem. Jego pierwsza, 'Blackout', była znośna, choć opowiadała o dość niebezpiecznej sytuacji (wyłączenie prądu w Europie). Druga, 'Zero' jest warta przeczytania ze względu na ciekawą i niebezpieczną tematykę (powierzenie naszych danych serwisom internetowym). Trzecia, 'Helisa', opowiada o modyfikacjach genetycznych i najnowszych, związanych z tym tematem, osiągnięciach.
krn78
krn78 skomentowała: ...

1

2

Każdy silny mężczyzna nie musi wypijać raz w miesiącu butelki wódki. On nie potrzebuje aktualizacji oprogramowania. On już jest idealny :)
krn78
krn78 skomentowała: ...

1

0

To prawda.

1

1

Fabularnie nie mój klimat, nie czytam romansów. Przeczytałem fragment, ot żeby się wciągnąć. Nie wciągnąłem się. Jak dla mnie nieco płytkie i wymuszone, ale, jak powiedziałem, nie czytam romansów i proponuję się nie sugerować moją oceną. Technicznie niezłe. Gdybym miał się przyczepić, to tylko do kosmetyki: tu inny czasownik, tam przecinek czy inny szyk zdania, ale nie zdarzało się to zbyt często. Gdyby tematyka była bardziej w moim kierunku, to, biorąc pod uwagę stronę techniczną, pewnie przeczytałbym całość.
krn78
krn78 skomentowała: ;-)

2

3

Ty ją w gębę, a ona Cie o glebę.

17

0

Hej, to jest magnes na lodówkę? Jeśli tak - zawsze w takich momentach jestem pod wrażeniem kreatywności twórców :) Żal nie kupić takiej pamiątki.
krn78
krn78 skomentowała: ...

1

0

O bogowie... coś Ci się pali w samochodzie...
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY