kurosakii53

kurosakii53
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Brak jeszcze zszywek.

1

4

Przepis na nałożenie lodów lub jogurtu i pokrojenie na niego owoców?

4

8

Owsiane produkty są zdrowsze, ale nie mniej kaloryczne...

5

17

To musi byc ohydne. Nic do siebie nie pasuje i jest tak słodkie, że nie da się poczuć smaku. Nie na tym polega cukiernictwo.
kurosakii53
kurosakii53 skomentowała: ...

20

39

Jeżeli to lukrecja to są porównywalnie zdrowe, ale niedobre ;c

8

9

Fajne, ale bym użyła jako motyw do czegoś innego niż na tapetę komórkową.
kurosakii53
kurosakii53 skomentowała: ...

18

76

Serio... Błagam was... Jakby to były płytki to przy ścianie byłby widoczny cień na płytkach. Nie widzicia jak przy kiblu to wygląda? Tak trudno się domyślić, że żyjemy w świecie, w którym większość rzeczy można zrobić w komputerze? Rozumiem, że 2 osoby, ale tutaj każda z was myśli, że to podłoga. Tylko jedna wpadła na to, że photoshop.
kurosakii53
kurosakii53 skomentowała: ...

1

2

Zadzwoń po pomoc i dostań w łeb piorunem ;)

16

0

Może i obraziła kogoś (nie czytałam pierwszej wersji)... Każdy to robi, ale nie każdy o tym pisze albo mówi, więc nie hejtowałabym tego. To normalne i nie wiem po co robić z siebie aniołka, który sprzeciwia się takiemu zachowaniu, skoro każda z was też tak robi i z chęcią nie raz by o kimś źle napisała. Domyślam się, że chodziło o te zszywkowe fit jedzonko - dobrze zrobiłaś jeżeli to miałaś na myśli.

40

0

Co wy chcecie od tej dziewczyny? Wasze wypowiedzi są gorsze niż jej rzęsy. Gwarantuję, że jakby nagle przyszła moda na takie coś, a nie na "naturalną" delikatność przyzdobioną toną tapety, to co druga z takimi rzęsami by chodziła. Niektórzy chcą wyglądać jak jakieś mroczne laleczki i co z tego? Po jednym zdjęciu jesteście w stanie ją ocenić? Proponowałabym najpierw doczepić się do tego co macie w głowach. Oceniajcie sobie, ale z kulturą. Wasza logika potyka się o własne nogi. Gratulację dla autorki za to, że nie patrzy na ulotne kanony piękna, tylko stara się wyglądac tak jak sama chce.