lerchediana

Imię?...Nie podoba się twój problem... Nazwisko?...Po Tatusiu... Wiek?...Co roku się zmienia... Zodiak?...Mój ulubiony czyli STRZELEC;D... Oczy?...Podobno nigdy nie kłamią... Odróżniam?...Się od wszystkich... Kiedyś umre?...Mam do tego prawo..
lerchediana
Moje tablice obserwuje 87 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Kościeliska
Bandycki kubek - mój ulubiony czarny charakter :) zakochałam sie <3 Kolorowa, neonowa klawiatura :) kawiorowy manikiur ;) Idealna sylwetka to nie rozmiar 32 czy 34 tylko taka którą ty pokochasz. Pewnie każda z was wie, że ikona mody Marylin Monroe miała rozmiar ponad 40 ale wszystkich uwiodła swoimi wdziękami. Jaki jest jej sekret ? doskonała sylwetka- KLEPSYDRA! 
Tutaj polecam wam vlog Radzki, która doskonale zna się na tym fachu :)

Pamiętajcie, nie rozmiar się liczy a wykreowanie doskonałej sylwetki- KLEPSYDRY :)
:*:*:*
iiMalutkaii
Obserwuj

Zszywek: 122 · Obserwują ją: 9

Ostatnio dodane:

Blake Lively, co powiecie? Włośkie makarony z spinakiem. bardzo lubię takie przepisy. vintage girl niezwykły kwiatek
Szafa
Profil oficjalny
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 6096 · Obserwują go: 2223553

Ostatnio dodane:

Fryzura okolicznościowa ślubna od oazapiekna z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Jesień od gretastyl z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Khaki parke od gretastyl z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki weekendowy luz od iwona48 z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 5974 · Obserwują ją: 2952942

Ostatnio dodane:

Jaki materac turystyczny wybrać? Spodnie dresowe męskie – sposób na modną i komfortową stylizację Moda i styl Serwisy VOD. Czemu wybieramy je coraz chętniej?