malinka_89

to, co powinnam, to, co mogę, to, czego chcę, to, co kocham.. wszystko blisko mnie. niepewna, zmienna, impulsywna, spokojna, nudna, niezdecydowana.. ale zawsze prawdziwa.
malinka_89
Moje tablice obserwuje 146 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Jajko zapiekane w bułce z szynką i mozzarellą maki <3 ogród ... subtelna biel
CupCup
Międzyrzecz Obserwuj

Zszywek: 152 · Obserwują ją: 82

Ostatnio dodane:

Ciacho i Ciasteczko Nie masz pomysłu na walentynkowy upominek? Zestaw kubków Super Babcia i Super Dziadek Jego wysokość DZIADEK
motyleWnosie
Poznań Obserwuj

Zszywek: 108 · Obserwują ją: 418

Ostatnio dodane:

Trójpak na lato! Jedna książka, dwa ebooki. 
Trzy najgorętsze erotyki tego lata. 
Trzech niebezpiecznych mężczyzn, a w głowie każdego z nich inne demony. 
Trzy kobiety, które będą próbowały wygrać walkę z tymi demonami.
Poznaj książki, w których słowo erotyka nabiera innego wymiaru. 
motylewnosie.pl Premiera 1 sierpnia.
Wymarzona wycieczka okazuje się koszmarem, gdy w ramionach Dominiki kona obca kobieta. Zaraz potem Nika zostaje uprowadzona, bo porywacze omyłkowo biorą ją za zmarłą i dziewczyna trafia do rezydencji jednego z miejscowych bossów. Lecz to dopiero początek jej kłopotów. Zostaje uwięziona i zmuszona do małżeństwa, a mężczyzna, którego musi poślubić to prawa ręka samego szefa, bezwzględny, cyniczny i brutalny wariat. I chociaż początek ich znajomości należy do wyjątkowo nieudanych, to wkrótce pojawia się szansa, jakiej się nie spodziewali. Ją życie nauczy wybaczać, a jego zmusi do pokory. Lecz gdy pewne sekrety wyjdą na jaw, Aleksander będzie musiał zadecydować, co zrobić z kobietą, do której czuje więcej, niż chciałby przyznać.
Dostępna na sklep.motylewnosie.pl Wymarzona wycieczka okazuje się koszmarem, gdy w ramionach Dominiki kona obca kobieta. Zaraz potem Nika zostaje uprowadzona, bo porywacze biorą ją za zmarłą i dziewczyna trafia do rezydencji jednego z miejscowych bossów. Lecz to dopiero początek jej kłopotów. Zostaje uwięziona i zmuszona do małżeństwa, a mężczyzna, którego musi poślubić to prawa ręka samego szefa, bezwzględny, cyniczny i brutalny wariat. I chociaż początek ich znajomości należy do wyjątkowo nieudanych, to wkrótce pojawia się szansa, jakiej się nie spodziewali. Ją życie nauczy wybaczać, a jego zmusi do pokory. Lecz gdy pewne sekrety wyjdą na jaw, Aleksander będzie musiał zadecydować, co zrobić z kobietą, do której czuje więcej, niż chciałby przyznać.
Ebook bezpłatny, dostępny online. Ulotka dołączona do ebooka: informacja dla czytających.
Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed przeczytaniem ebooka.
Czym jest ebook Bo tylko czarne oczy i w jakim celu się go czyta? Jest to tekst wysoce humorystyczny, o szerokim spektrum erotycznym. Działa odprężająco, relaksująco, wywołując napady śmiechu i całkowicie odseparowując od ponurej rzeczywistości. 
Ważne informacje przed czytaniem Bo tylko czarne oczy.
Jeśli czytający ma uczulenie na dobry humor, natychmiast odstawić.
Jeśli czytający gustuje w książkach poruszających filozoficzno-psychologiczną głębię naszego marnego bytu, natychmiast odstawić. I zgłosić się do psychiatry.
Nie należy stosować poniżej 16 roku życia.
Bezpośrednio po lekturze, nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn.
Dawkowanie. Zaleca się czytanie codziennie jednej części. Przy ostrych objawach zimowej depresji, nawet dwóch. 
Możliwe działania niepożądane podczas lektury. Nie czytać w miejscach publicznych, bo grozi to kompromitacją. Nie czytać podczas posiłków, bo grozi to zadławieniem. Podczas czytania nie leżeć na skraju łóżka, bo można z niego zlecieć. Przed lekturą zmyć makijaż, przygotować chusteczki i zapomnieć o zdrowym rozsądku!
Opis. Julia zostaje porwana przez seksownego i tajemniczego Javiera. Zostaje uwięziona na jego wyspie i… Jeśli spodziewacie się super romansu, gdzie on to twardziel o nieciekawej przeszłości, a ona to płochliwa dziewica, zdolna rozkochać w sobie nawet najbardziej niedostępnego faceta, to grubo się mylicie. Po pierwsze Javier porwał Julię nie z miłości, a przez przypadek. Po drugie, Julka jest krnąbrna, zwariowana, szalona i bezczelna. Działa mu na nerwy na każdym kroku, podpala dom, atakuje kokosami, rzuca kotem w jego eks żonę, pyskuje, prowokuje i nieoczekiwanie… fascynuje! Ale gdy już w końcu nasz mafiozo dochodzi do wniosku, że pora działać, Julkę znów ktoś porywa!
Hellas26
Słoneczna kraina. Obserwuj

Zszywek: 1736 · Obserwują ją: 3727

Ostatnio dodane:

Zielona furtka ... Wnętrze Zielone naturalne °°°
rebellious1713
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 1132 · Obserwują ją: 2291

Ostatnio dodane:

warkocz dekoracja sałatki Rogaliki z 3 składników A może ... masaż ? Coś dla ciała i ducha.
czarnawdowa27
.... Obserwuj

Zszywek: 9098 · Obserwują ją: 4504

Ostatnio dodane:

Lancome Aroma Tonic New Nail Art Designs | Amazing Nail Art Compilation Kurczak w Sosie na 10 Sposobów – Pyszne Przepisy na Smaczny Obiad Easy Nail Art for Beginners | Best Nail Art Compilation
Karierownia
Kraków Obserwuj

Zszywek: 538 · Obserwują ją: 3655

Ostatnio dodane:

Miękki, ciepły i stylowy <3 7 gadżetów, które umilą Ci jesień <3 ... ...
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY