mazi

mazi
Moje tablice obserwuje 0 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 mikołów
Brak jeszcze zszywek.
mazi

7

0

Jeżeli chcesz mieć z niego 'plony' przesadź go do większej doniczki i bardziej zakryj ziemią. On wtedy puści kilka kłączy i jak będzie miał miejsce to się rozrośnie. Jak zacznie usychać na zimę to znaczy, że kłącza są gotowe do zbioru.
mazi
mazi skomentowała: Pamiętaj!

7

21

prostackie i wulgarne:/
mazi
mazi skomentowała: co sądzicie??

26

219

dla mnie zbyt nowoczesna
mazi
mazi skomentowała: ...

69

4

Moje porównanie tych dwóch zabójstw wynika z faktu, że wielu sprzyja temu pierwszemu a oburza na to drugie. Stąd to pytanie jest takie zaczepne, może trochę retoryczne bo różnica jest oczywista. Różnią się jedynie 'wiekiem' dziecka i rodzajem zadania śmierci. Tak samo można odpowiedzieć na Twoje pytanie. Różnice są oczywiste. Każdy kto wie co to jest in vitro potrafi sobie te różnice wyobrazić. Tutaj raczej chodzi o to co chciałaś osiągnąć zadając mi je? Co ono ma wykazać? Bo logicznego nawiązania nie potrafię znaleźć.
mazi
mazi skomentowała: ...

69

4

Jestem totalnym przeciwnikiem wszelkich zakazów, nakazów i regulacji ale niestety im głupszy naród tym więcej przepisów. Gdyby ludzie w tych zgniłych czasach byli moralni nikt nie musiałby niczego na siłę bronić i zakazywać. Pytanie zasadnicze: kiedy zlepek komórek przestaje być zlepkiem? Kiedy to jest człowiek? I jaka jest różnica między zabiciem dziecka np w 3 tygodniu jego życia w brzuchu a w trzecim tygodniu jego życia poza matką?
mazi
mazi skomentowała: ❤❤❤

8

12

Trochę to niedojrzałe, ja jestem zakochana i śpię spokojnie. Nie myślę o tym, że mój partner mnie zdradza a tym bardziej, że przynosi mi wstyd.

26

0

Mnie z kolei zaskakuje zjawisko bezwzględnego potępiania zabijania zwierząt dla futer, nie zwracając jednocześnie uwagi na to, że tak samo cierpią i są zabijane zwierzęta na mięso! Totalna hipokryzja. Jaka jest różnica pomiędzy kurą a lisem? Kto wmówił ludziom, że koń, pies czy słodki lisek jest bardziej wartościowym zwierzęciem od np. krowy?