michelle22

michelle22
Moje tablice obserwuje 230 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Łzy Tess "Szare myszki" nie są nudne, wręcz przeciwnie, mają bardzo ciekawe charaktery, tylko nie dostępne dla wszystkich. Takie dziewczyny trzeba bliżej poznać żeby zobaczyć jakie są. One po prostu swoim wyglądem i zachowaniem nie pokazują tego co mają w środku :) Uwielbiam czytać książki podczas kąpieli ;-) Takie życiowe ;-) Dużo motywacji i do przodu! Dokładnie...;]

18

0

Jesteś młodą dziewczyną, przed Tobą jeszcze wiele... Ja już od młodych lat noszę ze sobą niezły bagaż doświadczeń, ale w moim przypadku one mnie wzmocniły. Były chwilę naprawdę bardzo ciężkie i nie raz przez głowę przechodziły różne myśli, ale gdzieś w głębi serca zawsze powtarzałam "w końcu wyjdzie to cholerne słońce, a ciemne chmury odejdą". Dziś jakby ktoś powiedział mi jak dalej moje życie się potoczy to wyśmiałabym go. Jednak przyszło słońce... u Ciebie też wyjdzie. Jestem tego pewna :) tylko walcz i się nie poddawaj chorobie :)

18

0

Depresja jest bardzo ciężką chorobą. Nie choruję na nią, ale bardzo bliska mi osoba choruję. Jest to bardzo ciężkie przeżycie, gdy widzisz jak bliska osoba walczy wewnętrznie sama ze sobą i choć bardzo chcesz jej pomóc to nie potrafisz. Mogę sobię tylko wyobrazić przez co przechodzisz, ale pamiętaj, ważne że jesteś świadoma tej choroby. Zdecydowałaś się na leczenie, czyli chcesz się uporać z tym problemem. To już jest bardzo duży krok. Życie nigdy nie układa się tak jakbyśmy chcieli, problemy są i zawsze będą, ale trzeba umieć z nimi walczyć i się nie poddawać.

1

0

Czy da się opisać jak wygląda okres ciąży i czas porodu ? Raczej nie. Każda kobieta przechodzi te etapy w sposób indywidualny, a co do porodu to każdy jest inny. Jedne dziewczyny nie są w stanie normalnie funkcjonować w czasie ciąży, a inne czują się tak jakby w ogóle tej ciąży nie było. Jedne rodzą szybko i bez problemów a inne męczą się godzinami i pojawiają się komplikacje. Jeśli kobieta pragnie dziecka i dostaję tą możliwość od losu to naprawdę jest w stanie znieść naprawdę dużo dla tej małej istoty :)

7

2

Baja...baja...baja...baja dobry aktor ;-)

1

1

A ja od dziecka lubiłam w Sylwestra otworzyć okno o północy i miałam najpiękniejszy pokaż fajerwerków ☺️ Dodam że mieszkam na 4 piętrze więc mam widok na całe miasto :)
michelle22
michelle22 polubiła: ...

0

2

michelle22
michelle22 skomentowała: Co myślicie?

4

1

Musisz bardziej popracować nad nakładaniem tuszu na rzęsy, bo masz bardzo ładne, długie i gęste, ale zostawiasz grudki tuszu, postaraj się mniej go nakładać :) Ja też mam długie rzęsy i rezygnuje z malowania dolnych rzęs, nie wiem ale jakoś dla mnie dziwnie to wygląda, robi się taki efekt lalki.
michelle22
michelle22 skomentowała: help

18

0

Powinnaś sobie dać czasu na ochłonięcie. Zrób sobie przerwę w tej relacji, nie wracaj do tego co zostawiłaś za sobą, mam tu na myśli twojego byłego. Bo jeśli facet zrobił by wszystko dla Ciebie a Ty w chwili obecnej jesteś na rozstaju dróg, nie powinnaś mu robić nadzieji, bo możesz go tym zranić. Zajmij się sobą, swoimi pasjami może tak naprawdę żaden z nich nie jest Ci pisany a spotkasz kogoś innego.
michelle22
michelle22 skomentowała: help

18

0

Według mnie tkwisz w chwili obecnej w toksycznej relacji. Sama zdajesz sobie sprawę z tego że nie jesteś w stanie mu zaufać, a to jest fundament w związku. Więc musisz zdać sobie sprawę że jeśli facet swoim zachowaniem nie zdobył twojego zaufania to nie będzie z tego dobry związek niestety. Ja rozumiem że czujesz przy nim motylki itd. ale nie oszukujmy się, kiedy jesteś z kim przez lata, wchodzi rutyna, codzienne obowiązki to motylki niestety znikają i wtedy związek umacnia się na tych najważniejszych wartościach typu: zaufanie, bezpieczeństwo, wspólne pasje, zainteresowania itd.
michelle22
michelle22 zaczęła obserwować: EsmeRa
EsmeRa

1

0

Są tutaj produkty które faktycznie zaostrzają chorobę, ale dieta w łuszczycy jest też bardzo indywidualną kwestią, jednej osobie szkodzi to a drugiej coś innego. Mi bardzo szkodzi czekolada na łuszczycę, której tutaj nie ma na zdjęciu ☺️