opaczynskaula

typowa kobieta nie potrzebuję alkoholu by narobić sobie obciachu nie czytam instrukcji obsługi jestem emocjonalnie elastyczna mogę wybaczyć nigdy zapomnieć na zakupach myślę: Boże spraw bym kupiła tylko to czego potrzebuję kocham swoich 2 mężczyzn
opaczynskaula
Moje tablice obserwuje 59 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Kielce
Bransoletka tulipany z modeliny fimo ktoś wie z czego to może być zrobione? 1/2 kubka mąki ziemniaczanej, 1 kubek sody, woda, piec według wielkości wyrobu ... klej+piasek ;)
Truskaweczka_22
Zielona Góra Obserwuj

Zszywek: 12423 · Obserwują ją: 70905

Ostatnio dodane:

/// //- ❤️❤️❤️ ///
polandi
Jelenia Góra Obserwuj

Zszywek: 459 · Obserwują ją: 3357

Ostatnio dodane:

Czarne buty z uszami króliczka Slip on z uszami króliczka Leanna Beżowe buty damskie Calliope Szaro oliwkowe buty mokasyny Callie
arcziustka
Słupsk Obserwuj

Zszywek: 958 · Obserwują go: 427

Ostatnio dodane:

Pokazała na Facebooku swoje blizny. W zaledwie kilka godzin straciła 103 znajomych! Niewiarygodne! Pokazała na Facebooku swoje blizny. W zaledwie kilka godzin straciła 103 znajomych! Niewiarygodne! Pokazała na Facebooku swoje blizny. W zaledwie kilka godzin straciła 103 znajomych! Niewiarygodne! Pokazała na Facebooku swoje blizny. W zaledwie kilka godzin straciła 103 znajomych! Niewiarygodne!
LuxuryShopping
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 316 · Obserwują ją: 11553

Ostatnio dodane:

Czosnek niedźwiedzi jak uprawiać zioła i rośliny lecznicze JAK SCHUDNĄĆ BEZ DIETY I BEZ ĆWICZEŃ ODCHUDZANIE BEZ DIETY. Jak włączyć hormony i schudnąć - ZRÓB TAK, JAK RADZĄ ENDOKRYNOLODZY i SCHUDNIJ. Utrata masy ciała gwarantowana.
danka12
GDYNIA Obserwuj

Zszywek: 4597 · Obserwują ją: 25436

Ostatnio dodane:

Szakszuka- pysznie i kolorowo Muffiny jajeczne <<~>> misio - film śliczne